konvektomat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babrdlinka
3 příspěvky 18.04.09 20:36
konvektomat

Dobrý den všem mlsalům. Po delší době nám doma odešla do věčných lovišť mikrovlnka a tak ji musela nahradit nová. Je krásná, velká(až moc, musím přestavět rozestavení některých drobných spotřebičů), má kromě mikrovlnky i gril, kombinovaný ohřev a KONVEKTOMAT. Zhruba vím, že je to vaření v páře, dá se v něm i péct, ale … Nic bližšího jsem zatím nikde nic nenašla. Např. jak dlouho vařit brambory a s kolika vody, jakdlouho maso a pod. Také se někde uvádí - rozehřejte konvektomat. Ale to já tam nemá. Prosím o vaše rady a skušenosti.

Reakce:

oldsoft
682 příspěvků 19.04.09 15:21
Typ neznámý?

První, co mi google vyhodil, je tohle . Když uvedeš, jaký máš typ, budeme možná moudřejší.

babrdlinka
3 příspěvky 19.04.09 21:54
typ

No skvělééé. Už se mám od čeho odrazit. Ta mikrovlnka je Matsui. A omlouvám se, špatně jsem si přečetla návod, předehřívání ten konvektomat samozřejmě má.

oldsoft
682 příspěvků 19.04.09 23:45
Typ...

Jako z chlupaté deky… Matsui je výrobce, který jistě dělá více typů mikrovlnek. Takže jaký je to typ?
Ještě názorná ukázka , jak jsem přišel na ten návod (konvektomat žádný nemám, nikdy jsem neměl a neuvažuji o jeho koupi).

marmelada
1643 příspěvků 20.04.09 07:49
Konvektomat

Ani jsem netušila, že se mikrovlnky s konvektomatem dělají. Mám s ním jen přenesenou zkušenost od kamarádky, která má konvektomat v hospodě. Dají se v něm vařit knedlíky, brambory, péct maso (taková kolena… bezva!)… . No, až se s ním lépe seznámíš tak napiš, jak jsi jej využila.

babrdlinka
3 příspěvky 26.04.09 18:44
konvektomat

No nediv se, že jak z chlupaté deky, ale na net se dostanu max 1 za týden. typ - MAT CJW211.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz