Co se to tu vlastně stalo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jARKA77
141 příspěvků 10.04.09 09:34
Co se to tu vlastně stalo?

Asi na svoji hlavu přivolám hromy a blesky. Nejsem na Labužníkovi úplný začátečník, kdysi jsem si bez denního nahlédnutí připadala jako „nemytá“. Po delší době (stěhování, podstatné změny v životě, zdraví atd.) jsem opět nakoukla. Je to ten starý Labužník? Asi už ne. Čekala jsem na příjemné řádky známých lidí a nová jména nových přátel. Našla jsem jakési divné hádky, zlost,.....Co se to stalo? Už to nehodlám pitvat aní pochopit. Proč si kazíme tu krátkou dobu, co máme na Světě přidělenu? Je to smutné, moc smutné. I tak všem přeji krásné svátky.

Reklama

Reklama

Reakce:

karminek
757 příspěvků 10.04.09 10:30
Jaruško

to už tady bylo a asi nikdy nepřestane.Vždycky se najde někdo, kdo se snaží mezi lidi vnést nervozitu.
Ti co se chtějí družit ,se druží. A ti co chtěj být sprostí,sprostí jsou.
Ale jinak se lidi maj docela rádi.

jARKA77
141 příspěvků 10.04.09 10:36
Milý a zlatý příteli, Karmínku,

nejprve Tě moc zdravím, stále ještě s gipsem na noze. Přiznám se, že je mi moc líto, když tak koukám zpětně na příspěvky. Byla tu super parta, mnozí utekli, zmlkli či našli jiný způsob přátelské komunikace. Jen jsem se podivila, jak si někteří lidé mohou kazit život. Když se mi něco nelíbí, nečtu, neposlouchám. Jen velmi málo dnes sednu a píšu. Škoda. To není nostalgie, jen tak smutně kroutím hlavou. proč tolik zášti a zloby? Nestačí trable se zdravím, dětmi, v rodině? Proč si sem znovu nechodit popovídat se starými i novými přáteli?! Hezké jaro Tobě i všem.

jARKA77
141 příspěvků 10.04.09 10:41
Dovolím si jen podotknout,

jakoby nestačila nezvozita ve společnosti, trable ekonomické a jiné. Proč ještě toto? Asi jsem nehorázně naivní, či to způsobuje můj čím dál vyšší věk. Nevěřila jsem v raném mládí starším a zkušeným, když říkali, že ten čas ve stáru nějak rychle letí......A mohu potvrdit, je to tak.Pá, držím palce Tobě i všem a jen prosím, buďme rozumní a tolerantní. Stojí to handrkování za to?

tea63
935 příspěvků 10.04.09 11:02
Jarunko

já bych to neviděla zas tak černě. Je pravda, že ty služebně starší labužníky tady už nenajdeš, nějak se odmlčují. Také nevím proč. Karmínek má pravdu, že se vždycky najde někdo, kdo způsobí určitou nervozitu. Ale je to jen jedinec. A záleží na tom, jestli si to ti ostaní nechají líbit. Já také ráda někdy někoho popíchnu, ale nikdy ne ve zlém. Rozumím ironii i černému až morbidnímu humoru. Všechno dokážu pochopit a málo co mě urazí. Tady se mi to opravdu nikdy nestalo a myslím, že bych se s tím človíčkem vypořádala.
Ono pořád nesvítí jen sluníčko. Já jsem také „ujela“, když jsem se naštvala s tou prezidntskou otázkou. Omluvila jsem se a snad je zase všechno OK.
Jarunko, žádné hromy a blesky ! Přeji Ti krásné Velikonoce a všechny ty chmurné myšlenky okamžitě pusť z hlavy !! Tea

jARKA77
141 příspěvků 10.04.09 11:30
Milá Teo, díky

Já věděla, že umíš potěšit.
Nemám chmury, jen mi to nějak přišlo líto za ostatní. Venku krásně, oslava nového života a naděje. Tak tedy naději všem a slunce v duši.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.09 11:34
A třeba se...

… někteří zase vrátí
Například já…
Konečně mám doma internet a tak budu mít čas, nebudu lovit chvilečky v práci, mezi vším, co musím zkouknout a udělat. to pak není opravdu kdy na to, aby se člověk mohl Labužníkovi trošku věnovat.
A pak mě také přestaly bavit ty hloupé hádky… a stýskalo se mi po těch, co byli vyštváni, či znechuceně odešli…
Ale všechno jednou přebolí a na zlé se zapomene, to máme dáno do vínku, tak se sem zase budu vracet a zkusím chodit zas sama za sebe, ne jen občas nakouknout neviditelná, bez přihlášení…
A jak jsem zjistila, chodí sem dost fajn lidí, na které se budu moci těšit.
A třeba se vrátí i ti, co odešli… Tedy alespoň někteří…

ajta
590 příspěvků 10.04.09 13:26
je to tak

všude kolem voní jaro, naši kocouři se můžou zbláznit a já taky - už zas pes podupal vystrkující hlavičky hyacintů na zahrádce mých rodičů… dokonalý důkaz toho, že ideální svět neexistuje… a tak je to i s Labužníkem… občas potěší… občas naštve…
už sem moc nepřispívám, nějak se neumím zapojit do diskuse, která je nyní pod recepty vedena… ale protože jsem takových diskusí na Labužníku zažila mnoho v různém obsazení, vím, že zas jednou přispívat budu…

Přeji příjemné prožití velikonočních svátků všem labužníkům i labužnicím z celého světa

Sylvie
2302 příspěvků 10.04.09 20:54
...

No, já si bez Labužníka už neumím život představit. :-)

Jenofefa
1315 příspěvků 10.04.09 22:08
Přátelé

Myslím, že jsem zde už mnoho zažila, mnoho toho uvařila a napekla, nad mnohým se zamyslela. Mnohokrát se naštvala a zase jsem to nevydržela a znovu a znovu vařila, pekla a naštvávala se. Poznala jsem zde pár lidí, které považuji za své opravdové přátele, potkala jsem některé, které ani poznat nechci. Ale musím říci, že by mi bez Labužníka a jeho fan klubu bylo smutno. Uvítala bych ale diskusní příspěvky poněkud konstruktivnější - některé se učím ignorovat. A dá to dost práce. Ale jde to Život přece není zášť, zloba a nenávist, pohoda je možná pouze na základě tolerance, pokory a respektu vůči druhému. Přeji všem krásné velikonoční svátky a zamyšlení nad jejich smyslem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz