Keramické hrnce

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ačraj
697 příspěvků 27.10.11 23:15
Keramické hrnce

Chtěla bych se zeptat, má-li někdo zkušenost s keramickým hrncem, koupila jsem si Selský hrnec-hnědé provedení, ale ještě jsem nedostala odvahu ho vyzkoušet, prý se ušetří energie a jídlo je chutnější, ozve se mě někdo, kdo ho již vyzkoušel?Díky! :wink:

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 28.10.11 01:09

Ačraj, přidej nějký odkaz, ať vím o co jde. Keramický hrnec mi nic neříká. Díky.

Ačraj
697 příspěvků 28.10.11 09:32
keramické hrnce

esmeralda:Děkuji za zájem a hned jsem ho „vyblejskla“Je to spíše novinka, byly vyrobeny pomocí inovující technologie, dají se použít na přímý zdroj tepla, má výborné akumulační schopnosti, na rozdíl od jiného nádobí, udrží déle teplo, toto jsem tedy opsala, prodávají se různé velikosti i s dekorem.

esmeralda
4813 příspěvků 28.10.11 23:50

Ačraj, díky za objasnění.
Vypadá to moc hezky, ale na sporák bych se to bála dát. Měla jsem keramickou tagine o které též tvrdili že je vhodná i na sporák, ale nebyla…praskla.
Jediné čemu věřím je Corningware, které používám léta.
Konkrétně to hnědé (v příloze)
http://images.google.com/search?…
jsem trápila na sporáku.
Bohužel není vhodné na indukci, tak ho používám jen do trouby.
Mám takový pocit že tvrdit že „jídlo je chutnější“ je reklamní trik. Ono přeci jen nejvíce záleží na kvalitě surovin které použiješ.
Myslím že v tom též hraje velkou roli délka přípravy. To je ale můj osobní názor.
Na keramice a sklu se mi líbí že se to dá dát na stůl a vypadá to hezky.
Přeji příjemné vaření.

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.11 13:53
keramicky hrnec

Ačraj, nemas k nemu nejaky navod ? Vypada nadherne ! Ja mam maly, v poklici dirka, varim v nem jen na plotynce. Neco jako tajine . Ale jinak nevim.
Kde hrnce vyrabeji? Tam bych polozila dotaz ! A pak bych se tu podelila o prodejny, zkusenosti a ceny !

Tady kvetak

jolana
5065 příspěvků 29.10.11 15:47
Kapama

mame radi, mozna by sa hodila..
http://www.labuznik.com/…nska-kapama/

taky je tam od Danda cinske Veprove s bramborami pod poklickou ..aj to je dobre..:)

Ačraj
697 příspěvků 29.10.11 16:34
keramické hrnce

Ahoj vydro, odpovím Ti a ráda, já jsem velmi spokojená se zásilkovým obchodem Orion-Litomyšl, zboží všeho druhu a ceny přijatelné, adresa:www.zasilkovyobchod.cz, do vyhledávače potom keramické hrnce, tam se dovíš vše potřebné, katalog posílají pravidelně, takže si vždy něco vyberu, mám už dost věcí od nich, např.mop s rotačním ždímadlem, teď mají super cenu 499,– no paráda… :lol:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz