Kapří hranolky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 29.01.05 17:21
Kapří hranolky

Při svém putování po vlastech českých jsem jedla v Jindřichově Hradci v hotelu Concertino - Zlatá husa (doporučuji!) výborné kapří hranolky - kousky kapra (nudličky cca 1 cm šíře) obalené v těstíčku a vysmažené. Těstíčko bylo něčím ochucené a vypadalo, že je něčím zabarvené do tmava (sojovou omáčkou???). Bylo to báječné, naprosto bez kostí… Předpokládám, že vykoštěného kapra nakrájeli na nudličky a v něčem marinovali, aby drobné kostičky změkly, pak protáhli těstíčkem a fritovali. Neznáte někdo podobný recept? Prosííííím…

Reklama

Reklama

Reakce:

delisa
203 příspěvků 29.01.05 19:19
Jenoféfo

najdi si stránku www.mrk.cz , tam si klikni na zkušenosti, pod tím se ti objeví název kuchařka ,tak na ni klikni a pak si najdi SMAŽENÍ. Najdeš tam i kapří hranolky

Jenofefa
1315 příspěvků 29.01.05 20:04
Deliso, díky

už tam mažu…

Labužník Lili02
28 příspěvků 30.01.05 23:55
Asi předloni

na vánoce bylo povídání z jedné rybí restaurace a tam ukazovali recept na hranolky z kapra - vykostěné filety z kapra nakrájíme na nudličky, a naložíme do marinády ze sojové a worcestrové omáčky, chlii, koření na ryby a česneku. Potom obalíme v klasickém trojobalu a smažíme. Ale nikdy jsem to ještě nezkoušela. Ale podle popisu se sojovou omáčkou by to mohlo být ono.

Jenofefa
1315 příspěvků 31.01.05 11:04
Já to zkusím...

a pak podám zprávu, jak to dopadlo. Děkuji za informaci.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz