Hoisin omáčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

urna
24 příspěvků 24.02.05 15:13
Hoisin omáčka

Kde koupit? Nechce se mi jí připravovat podle receptu.
Nejlépe někde v Praze. Víte někdo? Zatím se mi jí nepodařilo nikde sehnat, nebo špatně čtu.
díky za všechny nápady

Reklama

Reklama

Reakce:

possum
464 příspěvků 27.02.05 14:14
nevim,

jestli ti moc pomuzu. Kdyz jsem byla naposledy v cesku, tak to byl myslim Globus. V kazdem pripade to bude kdekoliv, kde maji ty sojove, a hodne blizko te sojove omacky. Myslim tim ale te prave, dovezene. Videla jsem dokonce presne tu, co kupuji tady.

1irena
593 příspěvků 27.02.05 14:28
chybička se vloudila

a odkazem na omáčku jsem založila nové téma

chocolat
106 příspěvků 03.03.05 13:15
...

v jindřišské ulici skoro naproti fruit de france je bezva mezinárodní krámek.maj tam snad všechny orientální omáčky,na jaké si vzpomeneš.jinak jsem ji jednou viděla i v culinarii,ale tam bude určitě dražší.ještě jeden čínský obchod je na národní naproti kavárny louvre.

urna
24 příspěvků 04.03.05 09:00
Díky díky

Moc Vám všem děkuji za rady a odkazy. Už se těším na návštěvu zmíněných obchodů.....v tom si připadám trochu jako úchyl:-))
Zevlovat nad asijskými omáčkami, to bude ale uspokojení:-))

1irena
593 příspěvků 12.07.05 15:23
Špatná zpráva

ten báječnej obchůdek s kořením, omáčkami, čaji, řasami atd. v Jindříšské už není. Už tam prodávají „báječnou“ asijskou obuv a trička

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.05 11:10
Dobrá zpráva

Podobný obchůdek jako byl v Jindřišské, je ve Vršovicích na Moskevské ul., blízko nám.Sv.Čecha (s kostelem sv.Václava). Sice jsem tam zatím nenakoupila (dříve jsem chodila právě do Jindřišské), ale jezdím kolem tramvají.

revik
13 příspěvků 25.05.06 13:45
da sa to objednat

Nechcem teda robit ziadnu reklamu, ale objavil som stranku www.orientfood.sk kde sa da Hoisin omacka objednat. Nie som si ale isty, ci to posielaju aj do Ciech. Skusil by som este mozno stranku www.japan-eshop.com mozno to tam maju.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz