Sušené ovoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.05 13:34
Sušené ovoce

Nevíte, kde se dá v Praze (nebo v Kladně a okolí) sehnat sušené NEPŘISLAZENÉ ovoce? Dívala jsem se v Makru - mají tam brusinky, maliny, borůvky, ale vše přislazené…

Reklama

Reklama

Reakce:

Kari
545 příspěvků 21.02.05 13:24
Prodejna a velkoobchod Diana-svět oříšků

Ahoj Paavlušo, zkus navštívit Svět oříšků. Prodejnu mají např. kousek od stanice metra I.P.Pavlova u zast.tram č.11 naproti Radosti FX. Mají tam snad všechno, co se týká oříšků a sušeného ovoce, mimo jiné i věci z oblasti zdravé výživy jako je bulghur, červená čočka a pod., taky si tam dávám dia zákusky (i když nejsem diabetik, tak mi víc chutnají, že nejsou tak sladké). Četla jsem na jejich stránkách , že sušené ovoce mají proslazované jen některé druhy ananasu a papáji. Jistě by se tam dalo sehnat i nepřislazené. Nebo se zkusit zeptat na jejich meil.

1irena
593 příspěvků 21.02.05 14:43
Kari

to je prima odkaz, mají tam pekany( a mnohem levnější než u nás)

Kari
545 příspěvků 21.02.05 14:57
Sušené ovoce

Irenko, to je super, že se Ti to hodí. Když já ale vlezu přímo do toho krámku, tak bych tam utratila majlant. Ne že by to tam bylo drahé, ale proto, že jsem tak prožraná. Všechno bych ochutnala a na vše mám chuť, když to vidím. Mají opravdu obrovský sortiment a vždy dobře poradí. Měj se moc hezky .

1irena
593 příspěvků 21.02.05 15:15
Dík, Kari

tak já si vezmu peníze akorát na ty pekany a na tramvaj

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.05 08:17
Kari, díky za tip...

…zkusila jsem do obchodu napsat, nepřislazené mají pouze švestky.......Jinak jejich sortiment oříšků je opravdu báječný

Labužník TinaH02
46 příspěvků 22.02.05 18:42
Svet orisku kousek od I.P. Pavlova

jojo, tam je to pekny. taky tam vzdycky necham spoustu penez.. :)
a taky tam maji vynikajici chalvu na vahu. na pohled to nevypada uplne vabne, ale je skvela..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz