SUSHI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kabelka
11 příspěvků 23.02.05 19:46
SUSHI

ahoj chtela bych se zeptat jestli nevite kde v praze sezenu ingredience na pripravu sushi?diky moc

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 24.02.05 07:40
...

Možná mám radu, která je pohodlnější než lítat po Praze (teda pokud víš, jak na to a nepotřebuješ poradit od prodavačů/ček).
Zkus se podívat na www.japan-eshop.com!!!
Moje kamarádka si celou základní :,-(u na sushi objednala někde po internetu a byla moc spokojená. Určitě to není na adrese, kterou jsem jmenovala, ale tady základní suroviny koupíš - a také mnohem víc.

Blossom
9 příspěvků 27.02.05 11:54
...

V Praze v Korunni ulici je obchod z asijskymi potraviny (cislo si ted nepamatuju :-/). Prevazne vsechno je japonske nebo korejske. Maji tam vsecho nutne pro sushi.

Labužník marus02
58 příspěvků 16.05.05 10:31
...

níže uvedený http://www.japan-eshop.com/ má také prodejnu v Michelské ulici. Opravdu tam seženete všechno! řasy, wasabi, specialni ryzi… i nadobicko. V porovnání s jinými zdroji za velmi dobré ceny!

Labužník Andry02
121 příspěvků 16.05.05 15:12
Vaclavak

tak 50 m (ani ne) v Jindrisske je asijsky shop se vsim moznym a mimo jine i vecerka. Za normalni ceny jsme tam pokoupila ocet, zazvor, 2,5 kg sushi ryze,… jinak ta je k mani i v Delvite, Albertu

penda
4752 příspěvků 17.05.05 14:38
kabelko...

vše na sushi mají ve firmě C.I.P.A., o které se tu už na více místech mluvilo, např. zde v tématu sushi skoro přesně před rokem ;-)

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.05 11:04
Vaclavak

Jindřišská 12-14. Oči mi přecházely z toho sortimentu. Příště se budu muset lépe připravit a napsat seznam. Hlavně mají moje oblíbené bambusové výhonky. A hned vedle je elektro, kde mají velký výběr TESCOMA.

Olive
10 příspěvků 25.05.05 19:37
...

V Dejvicích na Puškinově náměstí je obchůdek se vším japonským…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz