Levná Jasmínová rýže - pro Pražáky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

urna
24 příspěvků 14.02.05 12:37
Levná Jasmínová rýže - pro Pražáky

Nevíte kde koupit výbornou a levnou jasmínovou rýži? Poradím.
V Libuši mají Číňani a Vietnamci sklad a před ním je malá večerka, kde mimo jiné koupíte exotickou čerstvou zeleninu a taky se dá koupit jasmínová rýže ve velkých buď 5kg nebo 10 kg pytlích. 5kg stojí 150,– a 10kg stojí 300,– . Recept na vaření v mikrovlnce asi znáte, že? Do misky jeden šálek rýže, zalít dvěmi šálky vařící vody, dát půl až jednu lžičku soli a dát na maximum 5 minut......pak vyndat pořádně zamíchat a nechat ještě 3 minuty. Vyndat a 3 minuty nechat dojít na stole a pak servírovat.
Musím říct, že jsem rýži v lásce moc neměl, ale od té doby co jsem ochutnal jasmínovou, miluju jí.

Reklama

Reklama

Reakce:

dynamit
10 příspěvků 21.02.05 09:27
Jasmínová i pro Moraváky

V Brně se dá tato rýže také koupit. Je to ve vietnamském skladě naproti AAAAutobazaru. Asi ulice ,,olomoucká,,. U vchodu po pravé straně jsou 2 obchody s potravinami. Doporučuji hned ten první. Je levnější a více čerstvá.Pozor:ot­vírají až okolo 10.30h.

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 14.03.05 15:46
Dynamite, díky

za upozornění, zatím jsem viděla jasmínovou rýži jen v některých zdravých výživách a zdála se mi hodně drahá, zkusím navštívit ten obchod na Olomoucké

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz