hledám diskusní server

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rosnicka
262 příspěvků 06.08.04 15:51
hledám diskusní server

Žadám o pomoc zkušenější Labužníky, včera při brouzdání Labužníkem se mi objevil link či reklama na diskuzní server. Domnivám se, že to mělo něco společného s IDNES, ale dnes jsem to tam nemohla najit. Prostě, je to místo, kam lidičky, podobně jako tady o jídle a jiných praktických věcičkách, píšou praktické rady,zkušenosti a hlavně i tipy se vším, co se týká bydlení. Včera jsem si se zájmem třeba přečetla diskuzi na téma dřevěné podlahy. Budeme se stěhovat, tak by se mi to moc hodilo.
Děkuji předem

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3820 příspěvků 06.08.04 18:28
Rosničko,

nevím, jestli je to to, co máš na mysli, ale já mám dobrou zkušenost s http://www.living.cz/, je to kromě Labužníka jediné, co navštěvuji celkem pravidelně.

penda
4752 příspěvků 06.08.04 19:42
no přece...

…pepíčkova www.damskajizda.com …ostudy… :-))…ale tam toho ještě moc není…možná časem…jinak já chodím jen na diskuze, které se týkají webdesignu, takže Ti moc nepomohu…

zlata
1200 příspěvků 06.08.04 20:20
...

Podívej se na tuhle adresu. Myslím, že je to co hledáš.
 http://forum.living.cz/living_agr.php?…

Zlata

Eja
3820 příspěvků 06.08.04 20:27
Rosničko,

asi to bude opravdu to, co hledáš, Zlata Ti doporučuje totéž.

rosnicka
262 příspěvků 09.08.04 11:08
díky všem,

máte pravdu, hledala jsem „living“, potvrdil mi to i muj přítel, kterémi jsem v nadšení poslala link, ať se tam podívá a vzápětí na to zapomněla.
Hmmm, webdesign, to zní zajímavě, chystame se na byteček, tak třeba by se něco hodilo.......díky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz