Google book

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4752 příspěvků 24.03.06 03:08
Google book

Tak už je skoro zase ráno a já tu sedím a listuji knížkami na googlu. Nevím, jestli se tu o tom už někdo zmínil (jsem lenivá to jít teď hledat), ale díky panu Cuketkovi jsem zase dnes o něco chytřejší. Zamířila jsem na Cuketku pro příjemné počtení a našla jsem radu nad zlato…to to ale protahuji, že? No, pan Cuketka vymyslel vyhledávat v knihách na Googlu recepty. A ono to vážně funguje! Nemusíte znát přesný název knihy, jen vložíte do vyhledavače třeba recipe Napoleon nebo cake Napoleon a vypadne Vám několik knížek, kde se recept nachází. A když zrovna nejsou zveřejněny ty správné stránky, kde cake Napoleon v knize je, najdete místo něj třeba originální recept na italský velikonoční chléb. Anebo, když je zveřejněna stránka s obsahem dané kuchařky, najdete spoustu receptů, které pak už jen stačí vložit do vyhledavače a vždy nějaké jejich varianty najdete. Prostě, jak by řeklo habanisko s maňaniskou, je to „genitální“. ;o))
Kdo odkaz na knihy na Googlu nezná, podělím se o něj ráno. Teď jdu „finkat“.
P.S. Tímto šmírováním jsem našla další varianty Napoleona, nejen ve formě dortu, tak po neděli nějaké přidám. Dřív na to nebudu mít čas.

Reakce:
penda
4752 příspěvků 24.03.06 06:56
Slíbený odkaz
trikolka
383 příspěvků 24.03.06 07:39
tak jsem to vyzkousela na neco jineho nez recepty

a zadala jsem slovo „Rumcajs“ a zadnej Raholec mi to nenaslo, ale nevadi, treba casem sjedou i cizojazycne knihy, nejen anglicke, kdyz je to zatim beta verze

penda
4752 příspěvků 24.03.06 10:50
Triki...

když jsem tam zadala slovo Rumcajs já, vypadla mi kniha Czech & Slovak Republics a v ní mapka města Jičína spolu s motelem „Rumcajs“ a poté ještě Rumcajs campsite někde kolem Mladé Boleslavi ;o)))

cuketka
14 příspěvků 18.05.06 15:18
...

dík za credit vlaďko

ale předem upozorňuji, že člověk (potažmo cuketka) může v konečném důsledku najít velké prt ale i tak to stojí za to, proniknout na chvíli do světa pořádných kuchařek a né těch paskvilů, které se na našem trhu nabízejí…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz