Google book

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 24.03.06 03:08
Google book

Tak už je skoro zase ráno a já tu sedím a listuji knížkami na googlu. Nevím, jestli se tu o tom už někdo zmínil (jsem lenivá to jít teď hledat), ale díky panu Cuketkovi jsem zase dnes o něco chytřejší. Zamířila jsem na Cuketku pro příjemné počtení a našla jsem radu nad zlato…to to ale protahuji, že? No, pan Cuketka vymyslel vyhledávat v knihách na Googlu recepty. A ono to vážně funguje! Nemusíte znát přesný název knihy, jen vložíte do vyhledavače třeba recipe Napoleon nebo cake Napoleon a vypadne Vám několik knížek, kde se recept nachází. A když zrovna nejsou zveřejněny ty správné stránky, kde cake Napoleon v knize je, najdete místo něj třeba originální recept na italský velikonoční chléb. Anebo, když je zveřejněna stránka s obsahem dané kuchařky, najdete spoustu receptů, které pak už jen stačí vložit do vyhledavače a vždy nějaké jejich varianty najdete. Prostě, jak by řeklo habanisko s maňaniskou, je to „genitální“. ;o))
Kdo odkaz na knihy na Googlu nezná, podělím se o něj ráno. Teď jdu „finkat“.
P.S. Tímto šmírováním jsem našla další varianty Napoleona, nejen ve formě dortu, tak po neděli nějaké přidám. Dřív na to nebudu mít čas.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 24.03.06 06:56
Slíbený odkaz

Google book search

trikolka
383 příspěvků 24.03.06 07:39
tak jsem to vyzkousela na neco jineho nez recepty

a zadala jsem slovo „Rumcajs“ a zadnej Raholec mi to nenaslo, ale nevadi, treba casem sjedou i cizojazycne knihy, nejen anglicke, kdyz je to zatim beta verze

penda
4752 příspěvků 24.03.06 10:50
Triki...

když jsem tam zadala slovo Rumcajs já, vypadla mi kniha Czech & Slovak Republics a v ní mapka města Jičína spolu s motelem „Rumcajs“ a poté ještě Rumcajs campsite někde kolem Mladé Boleslavi ;o)))

cuketka
14 příspěvků 18.05.06 15:18
...

dík za credit vlaďko

ale předem upozorňuji, že člověk (potažmo cuketka) může v konečném důsledku najít velké prt ale i tak to stojí za to, proniknout na chvíli do světa pořádných kuchařek a né těch paskvilů, které se na našem trhu nabízejí…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz