Dýně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sasa
34 příspěvků 16.10.02 02:49
Dýně

Lidičkové, moc prosím, co s dýní kromě klasického kompotu nebo kandované? Nějak se urodilo........

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 16.10.02 09:12
Saso

Vzpominam si, kdyz jsem jeste mela v Ceskuzahradu a mela jsem na zahrade velkou urodu dyni, ze jsem taky shanela rady a informace. Tehdy jsem dostala radu, abych uvarila z nich vetsi mnozstvi zeli a dala ho do sklenic. Delala jsem to jako kdyz varim dusene hlavkove zeli. Ale co je jeste lepsi, kdyz do toho pridas jeste cast kysaneho zeli. Kdyz jsem ho chtela pak udelat, tak jsem dala kousek slaninky na panvicku, osmazila ji a pridala to dynove zeli a bylo to k nerozeznani od normalniho zeli, a byla to rychlovka. Ale sklenice jsem sterilovala asi 25 minut na 80 st. Taky muzes uvarit dynove zeli omackove se smetanou, to je taky moc dobre. Tak at se Ti dari -ahoj

babi
6360 příspěvků 16.10.02 16:56
Receptů je habaděj...

Dnes jsem Ti napsala jeden na dort a jeden na upotřebení zrníček. Nedávno jsem napsala (06.10) recept se jménem ¨Rastická polévka k večeři¨. Na Severoamerickém kontinentě se dýně (oranžová, kulatější, co se používá na Halloween včetně jiných) poměrně hodně používá. Máš-li zájem o víc receptů, jak sladkých tak pikantních, tak dej vědět. Zatím Ahoj!

Sasa
34 příspěvků 20.11.02 05:43

Díky moc, to zelí zkusím
Nakonec se nachází ve sklenici jako klasický kompot, mamina nevydržela!!!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz