Dobrý večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.08 18:32
Dobrý večer

Tasmo,
slovo fantasmagorie se mně zdá příliš tvrdé (vzhledem k mé útlocitně jemné, řekl bych až holubičí povaze). Což o to, magor to jsem – stejně mně tak říkají doma. Navíc tomu slovu rozumím. Ale ten prefix „fantas“ mě znervózňuje, protože mu za 1. nerozumím a za 2. mu taky nerozumím. Enem ešivá to není něco sprostýho nebo tak něco… ------
Jinak všem účastníkům píseckého setkání blahopřeji k vydařené akci, které jsem se zúčastnil poněkud opožděně (v Putimi jsem zabloudil) a inkognito (protože jsem od přirození stydlivý až plachý), ale moc se mně to líbilo. Nejvíc mně utkvěli v paměti 3 persony – Penda, v tom černým triku jí to docela fest seklo, Ivo (jestli to teda byl ten sympatický pán v bílé košili), který mně na záchodě postříkal boty, když si zkoušel, na jak vysoko se dneska cítí a pak ten hnědý kokršpaněl, který mně poslintal ruku až po podpaždí.

Reklama

Reklama

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 30.04.08 19:38
...

Jů, Pupku, a který Ty si to vlastně byl???

luba
185 příspěvků 30.04.08 19:47
...

Pupku, ty si neuveriteľný, čo to vyvádzaš, chýbaš nám, ty vták

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.08 04:03
Sylvie

Já byl přece převlečený za obsluhující personál… Sis nevšimla, že mně to moc nešlo od ruky?

Sylvie
2302 příspěvků 01.05.08 07:30
Pupku

NEZLOB!!!

Alice_G
505 příspěvků 01.05.08 10:04
manku a karmínku,

znáte mě, já každému skočím na slaninu, ale pokud jsem v Písku viděla „Pupka“, tak ho máte i ve vašich souborech - sem s nimi! Já si odškrtnu, co „není Pupek“. Zatím mám sichr odfajfknuté všechny ženské, vás dva, maňanu, kltka, manžela aničkyv a nevím proč i Nera (ale jen Neropsa, páníčci zůstali ve hře). Hlavně chci fšecky fotky Neropsa, který někomu slintá na ruku! A Pupku, ty taky pomoz, dorazil jsi i s Osceolou? Zdravím a děkuju za společnost!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.08 21:01
Tak zvaně,

„Když Burian prášil“…

zlata
1200 příspěvků 01.05.08 22:27
škoda, že Burian ...

velice ráda bych Pupka poznala, chybí tu a nejen on, ale i spousty jiných. Labužníčci co jste byli v Písku, také se Vám stýská? Ale bylo to hezký, že.

Bali
1254 příspěvků 02.05.08 07:48
...

právě kvůli někomu, kdo byl v Písku, tu není ani Pupek, ani Osceola, a spousty dalších. (to jen tak pro pořádek)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.08 06:15
Bali,

myslíš, že tvůj příspěvek byl nutný?

Asi ano, už celý týden je tu klid, že jo…

Bali
1254 příspěvků 03.05.08 06:30
Mánku

nebylo účelem bouřit vody, jen odpovědět mnoha novějším Labužníkům proč mnoho lidí odešlo, ale také proč nemálo dalších na sraz nejelo, i když by jiné Labužníky rádo poznalo

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.08 12:28
Jjá tu tedy

takový dotaz nevidím ani jeden. A na to téma bylo popsáno již hodně stran…

Bali
1254 příspěvků 03.05.08 21:16
...

Pupkův vtipný komentář mi nějak připomenul staré dobré časy, fajn příspěvky od starých dobrých Labužníků, a nejen jak Zlata píše zde, ale i v mnoha dalších komentářích se často objevuje poptávka po té staré bandě ;-)
Mánku, a klid tu není a asi nikdy nebude, copak nečteš ostatní příspěvky? To tě popíchl jen ten můj?

zlata
1200 příspěvků 04.05.08 17:23
Bali i Mánku,

tak dva dny svádím boj sama se sebou. Já jestli mohu jen za svoji osobu, nevím o co tenkrát šlo a i kdybych věděla, stejně bych si názor udělala sama.
Jen podotýkám, že se ráda potkám s kterýmkoliv z labužníků.
Přeju hezký den a sluníčko do duše. Zdraví Vás Zlata

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.08 22:03
zlato,

jistě potvrdíš, že kdo by náhodou nechtěl s někým mluvit, šlo by to docela dobře.
Mne mrzí naopak, že jsem nemohla dostatečně dlouho promluvit se všemi. To bychom ale museli na srazu být aspoň 3 dny.

zlata
1200 příspěvků 04.05.08 23:00
Ivuš

máš pravdu, chtěli jsme si všichni popovídat s každým a určitě by se našli i jiní nejen já, kteří by rádi poznali tu starou gardu. Takový vypravěč Bunter, cizokrajná Esmeralda jiní a jiní. Jsem potěšená z osobního setkání s Maňáno a se všemi kdo tam byli, jen je škoda, že to tak rychle uteklo. Vlastně jsme nestačili skoro nic a tak příště.
Myslím si, že stará garda byla stejně skvělá jako my tam všichni.
Děkuji Ti, žes písla a už se těším, ahojky zdraví Zlata

blanca.xy
647 příspěvků 05.05.08 16:00
Zlati, Ivuš,

jsem na tom stejně, také mám pocit, že mi uniklo plno věcí, že jsem si popovídala s málo lidmi, prostě opravdu ta doba byla moc krátká a těším se, že to snad příště bude trošku delší .

Labužník housenka02
609 příspěvků 05.05.08 20:35
mám nápad...

… a co takhle spáchat první labužnickou dovolenou… někde na samotě u lesa s kotlíkem a pořádným kusancem špeku v batohu…

To by možná došlo i na ten kus řeči…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.08 21:18
Zlato,

nic neslibuji, ale Buntera možná - pozor, MOŽNÁ! - potkáte na dalším srpencovém setkání. Ještě mi ale neodpověděl, jestli to bere.

zlata
1200 příspěvků 05.05.08 21:37
Halóóó Mánku,

jé to jsi mě potěšil, Bunter se dlouho neozval, už se dopředu těším. Psal, že něco chystá, ale to je tak dávno, že jsem to pustila ze zřetele. Konečně bych ho poznala na živo. Děkuju a přeju hezký večer

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.08 22:52
to by bylo prima,

nechala bych si naživo barvitě vylíčit příhodu s vykošťovaným krocanem a psem, kdy Bunterova žena sáhla po tvrdém alkoholu a peprném slovu [|-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz