Dobré tofu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alice_G
505 příspěvků 06.03.08 21:23
Dobré tofu

Labužníci, prosím o radu v oblasti, která je mi cizí - máte tip na to, kde v Praze koupit „opravdu dobré tofu“? Známý má snachu Japonku, chtěl by ji uctít, tofu „z Delvity“ nevyhovuje… A já jsem si jistá, že tu najdu nějakého fajnšmekra na tofu. Děkuju! AG

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 07.03.08 02:09
Aličko,

jsem si jistá že to myslíš dobře, ale proč prodávat led Eskymákům?

Já bych raději uvařila cizincům nějakou českou specialitu kterých znáš jistě hodně a jsi přes ně odborník.

Co se týče fajnšmekra na tofu, já to určitě nejsem. Ale raději ale budu zticha abych nespustila lavinu.

Eja
3826 příspěvků 07.03.08 10:36
Esme,

já taky ne.

Alice_G
505 příspěvků 08.03.08 05:06
Tofu - Esme, Ejo,

taky mě napadlo něco jako „led Eskymákům“. Sama jsem v tom neměla jasno - po dalším dotazu upřesňuji: Japonka SAMA připraví pokrm z tofu. Tchán ji chtěl „uctit“ tou správnou a dobrou základní surovinou a hledal tip, kde ji sehnat v Praze. Já tofu nepoužívám, tak tápu. Alice

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 14.03.08 13:04
Alice,

zkusila bych se poptat v nejakem Bio obchudku. Ja Tofu jim, ale neznam japonsky original, takze mne to z normalnich obchodu naprosto postaci - kupuji v Tescu :)

buraci
1136 příspěvků 14.03.08 14:15
Tesco

Ahoj, mám takový nejasný pocit, že jsem v Tescu viděla japonské tofu (u exotických potravin, ne v chlaďáku). Jinak zkus specializované japonské prodejny, najdeš je na Googlu.

Alice_G
505 příspěvků 14.03.08 20:21
buraci a lucianko, díky

za nasměrování a tipy! Alice

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz