Dobra sprava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xelle
17 příspěvků 23.12.08 18:29
Dobra sprava

Mila Rachel,byvam v Grecku asi 6rokov a myslim,ze ti mozem pomoct.Nasla som na greckom Google zopar receptov,oni sa podla krajov lisia,tak ti pridam zopar lahkych a znamych..
1.
2kg krystaloveho cukru,1 1/2 hrnceka maizeny,6hrncekov vody,1 sacok zivice(neviem,ci je to vCechach dostat),1 sacok vanilky,Ruzovu vdu(?),1sacok praskovej zelatiny,1/2hrnceka opecenych posekanych mandli,praskovy cukor.
V mise zmiesaj maizenu s cukrom,pridaj ostatne ingrediencie v hore uvedenom poradi.Var na slabom ohni kym sa nespoji.Ked zhustne,vylej do vymasteneho plechu.Nechas vychladnut a vlozis do ladnicky na 7hodin.Pokrajas na kocky a obalis v praskovom cukre.
Skus,dufam,ze to bude dobre;)

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 23.12.08 21:58
Identifikace

Bylo dobré napsat na co tenhle recept vlastně je.
K žádnému vláknu tento příspěvek připojen není.

svato
1415 příspěvků 25.12.08 15:56
Manana,

tipla by som si, že lukum, to zrejme nie je správa, ale tak trochu popletená odpoveď.

manek  25.12.08 22:44
Řekl bych,

že je to recept na rahat.

kamilio
550 příspěvků 26.12.08 14:38
Dobrá zpráva!!!

Myslím si, že máte všichni pravdu, protože lakum = rahat. Ale nikdo není dokonalý.

xelle
17 příspěvků 03.01.09 12:38
...

Zaujimave ako sa ludia zamyslaju nad jednym receptom..
Mate pravdu,je to popletena odpoved pre Rachel,hladala grecky recept na Lukumi..

Labužník Rachel02
234 příspěvků 10.01.09 21:49
Milá, xelle

Tobě především moc a moc děkuji za recept. Je fakt, že jsem na Tvou dobrou zprávu narazila téměř náhodou. Po špatných zkušenostech už totiž obvykle na diskusní fóra ani nekoukám.
Ale Ty jsi mi poslala skutečně doboru zprávu a za to máš u mě poklonu a dík.

A pro ostatní - Lukumi a Rahat je skutečně totéž. Já jsem na něj hledala recept. Dostalo se mi několika odkazů a tento recept od xelle.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz