Dělená strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1irena
591 příspěvků 08.11.02 05:25
Dělená strava

Princip dělení jsem si přečetla již od mnoha autorů. Teď mě vyvedlo z míry v receptech L.Kořínkové používání sojového masa jako „sacharidové“ skupiny. Jinde se dočítám, že se sojové výrobky ´mají považovat za bílkovinovou skupinu. Jak to tedy je?

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 08.11.02 09:12
Delena strava

Ireno, taky i ja se delsi dobou zabyvam delenou stravou a mam proctenych hodne knih a ve vsech ktere vlastnim, je uvedeno, ze sojove maso je zarazeno do rostlinne skupiny (sacharidy - uhlovodany). Muzes mne prosim Te napsat nazev knihy, ve ktere jsi se docetla, ze sojove maso patri do skupiny bilkovin? Napis mne nazev te knihy a stranku ve ktere je to uvedeno. Velmi by mne to zajimalo. Dekuji.
Kdyz jsem zacinala studovat tuto delenou stravu, taky jsem zustala zarazena u jedne tabulky, kde jsem zahlidla sojove maso pod nadpisem bilkoviny, ale po nekolikatem precteni jsem zjistila, ze tam bylo uvadeno co s cim jist a znamenalo to, ze sojove maso se muze jist s bilkovinami. Teprve jsem pochopila spravne vysvetleni. Preji Ti prijemny den.

1irena
591 příspěvků 09.11.02 15:09

Tak jsem omylem odeslala oslovení.Některé knížky jsem měla jen půjčené, ale možná jsem si špatně vyložila to , co je přímo na Labužníkovi ve článcích/od Sáry/ Tam vidím, že v bílkovinové slupině je tofu a výrobky ze soji/mimochodem ten článek mi připomíná Dělenou stravu od U.Summové, která vyšla v česku asi ve dvaadevadesátém roce/, tak jsem si to nějak dala dohromady se sojovým masem, i když tam přímo není uvedeno/ale je to výrobek ze soji/Taky by se mi nelíbilo v bílk.skupině místo chutnějšího masa používat sojové maso.

dag
536 příspěvků 10.02.09 14:46
pro pampelišku

Původní dieta Dr.Haye,. nyní prezentovaná paní Summerovou dělí jinak, než zjednodušená a snaze zapamatovatelná dieta dle Kořínkové. Co roste je rostliná, co běhá je bílkovinové.
Nelze míchat styly. Buď jste pro Summerovou, nebo Kořínkovou.

Sylvie
2302 příspěvků 15.06.09 08:32
Jak je to, prosím, s uzeným lososem??

Prosím, když mi poradíte, s čím můžu kombinovat uzeného lososa, vrhnu se na tuto dietu po hlavě. :-)

Sylvie
2302 příspěvků 16.06.09 04:04
Je to tak správně?

Tak jsem se dozvěděla na" této stránce":http://www.potravinova-alergie.info/…a-delena.php , že syrové uzené ryby patří do neutrální skupiny. :-)
Na světě je občas hezky…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz