Játra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ludwig.II
39 příspěvků 04.11.02 02:15
Játra

Sice by tohle patřilo do oddělení hledám recept, ale silně pochybuji, že by na to někdo zareagoval právě tam. Já potřebuji doporučit potraviny nebo i recepty, které by pomohlo při jaterních onemocněních a to docela vážných. Děkuji předem mnohokrát. Vím například o bílé ředkvi nebo výtažku z ostropestřce, ale nemůžu to dávat tatínkovi pořád.

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 04.11.02 06:08
Nemocna jatra

Ludvigu, pokud mas zajem o nejake recepty a rady prirodni lecby pro tatinka, tak mi napis na muj mail, ktery jsem nekolikrat jiz uvedla v labuzniku ( najdes ho napr. v disk. forum Hledam recept, pod prispevkem pokrmy z Tofu). Rada Ti poradim neco alespon ze svych zkusenosti, ale potrebuji vedet nejake zakladni veci. Je to moc hezke od Tebe, ze mas zajem tatinkovi pomoci. Preji Ti aby se Ti to podarilo a taky Tvemu tatinkovi preji uzdraveni.

Tinami
166 příspěvků 06.11.02 10:37
Ludwigu,

pokud patříš k těm, kdo snesou nějaký ten fór i v těžké situaci, radím, aby tatínek přestal chlastat. No, já vím, je to těžké, mně to taky nejde. Zcela vážně ti pak radím, aby ses vykašlal na ředkev nebo podobné babské a šarlatánské rady, v nemoci pomůže jen medicína, léky a odborníci. Pokud je tvůj otec těžce nemocen, jistě je v péči lékařů. Ti mu pomůžou lépe než řebříček sbíraný o půlnoci za úplňku a zaříkávání. Jistě nepopírám, že v mnoha rostlinách jsou přírodní léčivé látky, ale je fakt naivní myset si,že se člověk vyléčí ze závažné nemoci sekanou, do které přidá kopřivy, ostropeřec, kořen pivoňky a strouhané drápy ze samice jezevce.

Tinami
166 příspěvků 06.11.02 11:01
P.S.

Ludwigu, mám dobrý nápad, ostatně, lehce realizovatelný, asi bydlíme jen kousek od sebe. Já mám otce zdravého jak řípa, kouří, chlastá whisky, pracuje, hraje tenis, chodí do divadel i na koncerty, hádá se se mnou o politice, hrozně ho uráží, když ho ženská pouští v tramvaji sednout. Přitom je mu téměř 74 let, takže by měl být alespoň nemohucí důchodce, ne-li mrtvola. Už mi to fakt leze na nervy a chci dědit. Pojď si ty otce vyměnit. Ty budeš mít toho mého nechutně čilého a zdravého a já se vykašlu na ředkev a toho tvého dorazím.

Kopretinka
565 příspěvků 06.11.02 11:37
Držím pěsti....

Já jsem zase z těch, kteří na bylinky věří, určitě mají léčebný účinek, mnohkrát mi pomohly, když už mi kila tabletek nezabíraly. I můj manžel má bylinky rád dokonce je vyžaduje, ikdyž má předepsané léky od doktora. Určitě napiš Pampelišce, v tomhle se vyzná, určitě ti dobře poradí. Držím pěstičky ať to dobře dopadne :o)

Pampeliska191
1075 příspěvků 06.11.02 16:00
Tinami,

Tak to uz je moc. Pokracuj v urazeni svych rodicu, kdyz si to nechaji libit, ale neurazej lidi, ktere neznas.

babi
6360 příspěvků 06.11.02 16:48
Milá Tinami...

Tři body: 1, ne každý má to štěstí mít zdravého otce plného života (můj zemřel když mně bylo 18 let). 2, ne každé onemocnění jater je z alkoholismu (může být třeba z cukrovky atd.). 3, ne každý porozumí děsně tvrdému humoru (v tomto případě ani na já) a naneštěstí nahráváš do noty lidem, kteří Tě nemají v oblibě!

Julia
7 příspěvků 07.11.02 00:02
TINAMI.

TINAMI,NENI CO DODAT NA TENTO TVUJ PRISPEVEK.JE TO ZNAT ZE SE TI NEDARI PRESTAT CHLASTAT, O CEMZ SVEDSI TATO TVOJE RADA.MYSLIM SI,ZE NE JENOM MNE,ALE VSEM(KROME TVE NEJMILOVANEJSI KAMARADKY babi )SE NAM CHCEZ TEBE BLIT.BABI,PODLE TEBE BY MEL MIT NEKDO TUTO ZENSKOU(TINAMI)RAD???ROV­NY ROVNEHO SI HLEDA,HODNE STESTI VE VASEM VZAJEMNEM POROZUMENI.

Tinami
166 příspěvků 12.11.02 18:30
No, omlouvám se,

vlastně jsem věděla, že tento typ velice černého humoru se sem nehodí, ale soudila jsem podle sebe, i drsný humor považuji za vzpruhu. Na druhou stranu, má omluva patří vlastně jen Ludwigovi, který asi pochopil a nevztekal se.

Ludwig.II
39 příspěvků 13.11.02 02:06
Tinami

Tvoji omluvu přijímám, nevztekal sem se, ale hodně mě to urazilo a reagoval jsem. Ahoj

babi
6360 příspěvků 13.11.02 21:46
Ludwig.II

jsi classy gentleman!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz