čokoládovňa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.06 08:37
čokoládovňa

Kto vie o nejakej dobrej čokoládovni v Prahe? Myslím takú, kde dokážu ponútnuť viacero druhov varenej čokolády a nielen z prefabrikovaného instantného prášku. V Bratislave je vynikajúca na Michalskej ale v Prahe som na niečo podobné ešte nenarazil. Ďakujééém

Reakce:
lydia
1227 příspěvků 28.03.06 12:14
kltko,

děkuji za tip na cukrárnu v Bratislavě. Určitě navštívím, až tam pojedeme. Prahu bohužel neznám, ale ve Vídni bych ti mohla poradit

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.06 11:22
lydia

to nie je cukráreň a „čokoládáreň“ doslova ako „kaviareň“
Majú asi 20 druhov varenej čokolády (robia z čokolády, kakaa a nie z instantného prášku) vrátane takých špecialít ako mexická reznutá trochou čili a podobne. To len aby si nehľadala cukráreň, tam to nie je :o)

sim
293 příspěvků 29.03.06 11:38
cokoladovna

hm, este som tu o tom nepocul… ked zistis, daj vediet.
viem, ze su tu kramy s vlastnou cokoladou - golden pralines - za obecnym domom, v pasazi na vaclavaku a tak… a teraz v apetite pisali, ze www.chocolates.cz otvara na vaclavaku…
jasne ze to je o inom, ale ked mas dobru cokoladu, varenu si v pripade najvacsieho abstaku spravis sam…
(este aby bolo jasne - varena cokolada = horka cokolada)

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.06 14:00
sim

hehe, len čo urobíš, keď máš síce dobrú kamošku, ale len kamošku, ktorej som sľúbil práve pozvanie na čokoládu ešte v BA a pôsobisko som medzičasom zmenil ?
tým „len kamošku“myslím to, že samozrejme bez problémov zvládnem aj vynikajúcu vlastnoručnú varenú čokoládu ráno do postele, ale v tomto prípade by bola predsa len lepšia „čokoládáreň“

lydia
1227 příspěvků 29.03.06 17:56
kltko,

máš pravdu, hledala bych cukrárnu nebo kavárnu. Na podzim jsme byli poblíž Michalske ulice a já nevěděla, že je tam čokoládovna. Příště ale určitě navštívím. Bratislava má něco, co Vídeň nemá. Tady dostaneš jenom se šlehačkou nebo s rumem, ale takové speciality ne. Alespoň o tom nevím

kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.06 15:32
Lydia

včera som sa v nej zastavil, volá sa „Čokoládovňa pod Michalom“ a stojí za to si aj chvíľu postáť na voľné miesto, 60 druhov studených a varených čokolád si to zaslúži

lydia
1227 příspěvků 03.04.06 17:39
kltko,

děkuji, určitě navštívím

rosnicka
262 příspěvků 04.04.06 12:21
Na stanici metra

Křižíkova je kousek od metra rohová restaurace-kavárna (neznám jméno, je celá prosklená, moderní interiér,sedadla jsou z červené koženky a stolky tmavé barvy) a tam mají lahůdku-asi 30 druhů horké čokolády-na jakou si jen vzpomenete. Je hustá a lahodná a je to pekné kalorická bomba:-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz