Mixery šlehací a hnětací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andyw
91 příspěvků 16.03.06 11:25
Mixery šlehací a hnětací

Prosím Vás, poradte mi nějaké odkazy na mixery šlehací a hětací s mísou. Jde mi o ty mixéry které mixují kolem mísy, né pouze ve prostřed mísy. Moc děkuji.

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 16.03.06 15:54
Krups

Tady je odkaz na robot, který mám. Šlehání a mletí masa na 1. Na krouhání je velmi pomalý a krouhanka občas vypadává mimo mísu. K tomu účelu mám starší verzi téhle ety , která je na krouhání skvělá, ale zase nic moc šleháni. A pak si vyber.

Florentyna
439 příspěvků 17.03.06 11:28
Kitchen Aid

Andyw, já i moje jezinka Karolínka jsme si zamilovaly Kitchen Aid (viz fotky v deníčku ke Kardinálským řezům), šlehá, míchá, hnětá a s doplňkovým příslušenstvím toho umí ještě mnohem víc, všechno na jedničku. Nástavce obíhají kolem dokola a ještě se točí, takže žádné obavy, že by se míchalo jen uprostřed. Obsluhu zvládne i malé dítě a mytí je taky velmi snadné. Je celokovový, těžký, a myslím, že ho mám na doživotí…

Florentyna
439 příspěvků 17.03.06 11:41
Ještě odkaz,

ten je tady TARGET=_new .

Pink
109 příspěvků 18.03.06 17:53
Bosh

Předloni k vánocům jsme mamce koupili tento robot . Pro mě byla rozhodující cena+musí utáhnout kynuté těsto z 1kg mouky. Bábovky jsou vynikající a dokonce kolegyně v práci myslely, že má mamka nový recept (občas donese bábovku do práce). Lze dokupovat doplňky, já uvažuju o nerez míse.

andyw
91 příspěvků 18.03.06 20:01
...

Moc děkuji za odpovědi. Musím Vám říct, že jsme byli dnes v Německu ( ZITTAU), v supermarketu TOOM a tam měli přímo tento mixer BOSH s příslušenstvím za 129 Euro a bez příslušenství za 79 Euro.
A v KAUFLANDU měli CLATRONIC celokovový za 79 Euro, ten mi padl do oka. ¨Myslím si, že je to tam levnější než tady v Čechách, myslím značky BOSH a CLATRONIC.
Je tam toho spousta na výběr domácí pekárny, vaflovače atd.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz