vyber domaci pekarny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viktorka11
194 příspěvků 22.03.06 16:43
vyber domaci pekarny

Zdravim vsechny labuzniky! Rada bych si poridila domaci pekarnu a chtela bych se zeptat na doporuceni popripade varovani. Tak ktera je nejlepsi? :-)) dekuji predem vsem!

Reklama

Reklama

Reakce:

Tasma
415 příspěvků 23.03.06 01:56
...

Já si myslím, že je to vcelku jedno, kterou koupíš. Podle mě jsou všechny na stejný brdo. Hlavně by měla mít dva háky a nekupovat nějakou titěru. To by jsi pak pekla jeden chleba za druhým. A navíc je pekárna moc dobrá na kynutí těsta, tak aby se ti tam po vykynutí vešlo. Já mám Etu Siestu jsem s ní spokojená.

marmelada
1643 příspěvků 23.03.06 14:28
pekárna

Já vlastním Moulinex. Kamarádka si koupila (a na její doporučení další 2 „pekařky“ taky) pekárnu Eta Siesta a nemůže si ji vynachválit. Je to její už druhá pekárna, peče denně, má doma dva celiatiky. Krom jiných předností v ní lze péci z 750 g mouky.

Manana
1515 příspěvků 23.03.06 15:03
a labužnice, mám prosím dotaz:

jak dlouho vydrží chleba z takové pekarny dobrej a chutnej. Dá se jíst i třetí den? Já jsem slyšel, že je poživatelnej jen dokud je jetě teplej.
Díky za odpovědi :-))

Manana
1515 příspěvků 23.03.06 15:07
překlep!

ještě

marmelada
1643 příspěvků 23.03.06 15:09
Manano

Třetí den v pohodě. Týden už je moc. Přeci jen tam nejsou ty konzervanty, co se dávají do chlebů ve velkopekárnách. Já ráda peču i třikrát do týdne, když je třeba. Ale když vidím, že jsem na něj třeba sama, tak řeším přebytek zamražováním.

viktorka11
194 příspěvků 01.04.06 16:17
Dekuji vam,

za vase doporuceni a uz se mooc tesim az ji budu mit a rano mi bude bytem vonet cestvy a jeste teply chleba :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz