CHOCOHIT- misto cokolady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 10.10.03 09:51
CHOCOHIT- misto cokolady

Dostala jsem zajimavou zpravu z Ceska a rada bych se zeptala, zda nekdo z vas to zna a pokud mate s tim zkusenosti, napiste mi prosim. Bylo mi sdeleno, ze to udajne zahani chut na cokoladu. Rada bych vedela, jestli to skutecne funguje? Je to pro mne novinka, moc mne to zajima ale to neznam. Predem dekuji

Pokud patrite k zenam, ktere vecne bojuji s touhou po necem sladkem, tak si kupte v lekarni tablety z rady Fytofontana pod nazvem CHOCOHIT. Za zhruba 90 kc sezenete potravinovy doplnek, ktery chutna po kakau, ale na rozdil od jinych vyrobku z nej neobsahuje tuk ani repny cukr.

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 23.03.04 12:11
Hořčík

Pampeliško, ty to jistě víš. Ale i tak: odzkoušela jsem si sama na sobě, že když jím dostatek hořčíku, nemám na kakaové (potažmo čokoládové) dobroty takovou chuť. Takže když správně přijímám hořčík, jsem na tom lépe. Taky se říká, že když má člověk véélikou chuť na čokoládu, chybí mu hořčík anebo že nejlepší způsob, jak do sebe dostat hořčík, je denně pít 2 dcl kakaa. Ale z polotučného mléka (prý je v něm více vápníku, ale to už možná kecám).
Rozhodně vím, že až půjdu příště do lékárny, tak se na CHOCOHIT vyptám.

Labužník marus02
58 příspěvků 24.03.04 01:29
...

Pampelisko, o Chochohitu ti bohuzel nic nepovim, take ted zrovna nepobyvam v Cechach. Ale myslim, ze samotne kvalitni kakao neni takovy prohresek, proto ja napriklad touhu po cokolade resim bud taky klasickym kakaem z odtucneneho mleka anebo mam oblibeny moucnicek: hrnicek beztucneho vanilkoveho jogurtu rozmichaneho se lzici cokolady nebo kakaa - vznikne takova mnamkozni tiramisova chut ! PS. nezijes nahodou v americe? …ja jen, ze snad kazdy kdo prijede do u.s., tak aniz by zmenil stravovaci zvyky, tak ma problemy s vahou DES

Labužník Zuzik
286 příspěvků 28.03.04 16:23
Ahoj

Pampeliško, zrovna v pátek jsem na chocohit v lékárně koukala, je to taková malá plechová krabička, je v ní 30 tablet a stojí okolo 90 korun. Už jsem ji držela v ruce, ale pak jsem si raději koupila hořkou čokoládu s obsahem kakaa přes 80% a z té si uloupnu jednu kostičku a tu si labužnicky vychutnám. Přece jen, když si mám vybrat mezi čokoládou a tabletama, tak u mně vede čokoláda.
Hezké jaro.

Eleeen
1127 příspěvků 07.04.04 14:12
Chocohit v lékárnách

Tak jsem se chtěla ozvat Pampelišce, že chocohit skutečně lze sehnat v lékárně (Carrefour, Olomouc) a Zuzik mě předběhl!
Ovšem přiznávám, že stejně jako ona, dávám přednost „silné“ čokoládě. Já si kupuju Lindt - čokolády a když mám neodolatelnou chuť na čokoládu, tak mě vždy s úspěchem jeden čtvereček uspokojí na celý večer nebo den! Takže všem vřele doporučuju. Cena 100 g balení je 54 - 70 Kč. Teď zrovna je akce v Olomouckém Carrefouru, takže jsem se předzásobila na nějaký ten měsíc dopředu. Nutno dodat, že tyto silné čokolády se absolutně nedají chuťově srovnat s obyčejnou čokoládou na vaření nebo hořkou čokoládou (vždyť minimálně o 100% převyšují jejich podíl kakaa!).
Všem přeju hezké velikonoce!

Pampeliska191
1075 příspěvků 14.04.04 16:39
Vsem dekuji

Devcata ahoj. Vsem dekuji za prispevky. Ted jsem se vratila z Ceska, kde jsem se uz taky informovala na ten CHOCOHIT.
Zuzik, vyjadrila jsi se stejne, jako ja. Prohlidla a procetla jsem si to baleni, podekovala a odesla.
Jeste jednou vam vsem dekuji a preji krasny zbytek dne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz