Chat pro pečující osoby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrtvola
1394 příspěvků 11.03.10 00:27
Chat pro pečující osoby

Scházíte se tu lidé různých profesí a různých životních osudů. Nesetkali jste se náhodou někde na netu s diskusním fórem, chatem, elektronickou konferencí nebo podobnou elektronickou diskusní platformou, kde by si navzájem vyměňovali zkušenosti, svěřovali a posilovali se lidé, kteří dlouhodobě doma o někoho pečují a moc se nedostanou mezi lidi, chybí jim kontakty a trpí ponorkovou nemocí?
Ať googlím, jak googlím nic podobného jsem v češtině nenašla. Budu vděčná za každou radu či internetovou adresu. Navíc to docela spěchá. Díky všem helena

Reakce:

alena45
588 příspěvků 11.03.10 07:30
...

Bohužiaľ neviem, keďže na žiadne pokecy nechodím. Mám priateľku s postihnutým synom (30 rokov), v podstate po maturite porodila a odvtedy je doma. Susedky a rodina ju držia, má citlivého muža a ja jej volám dvakrát týždenne asi po pol hodine. Strašne rada by som ju zobrala aj s chlapcom na chalupu, na dovolenku, k nám na návštevu, ale bohužiaľ. Keďže máva aj epileptické záchvaty, bojí sa s ním ísť hoci aj do obchodu a tak je stále doma s ním.
Už som o nej písala kvôli kartičkám s receptami. Je to stále jeho najlepšia zábava. Ona bohužiaľ internet nemá a ani nechce.
Ani neviem, prečo Ti to píšem, možno preto, že na Emu často myslím vždy, keď idem mimo domov. Rada by som jej pomohla, ale vlastne ani nemám ako. O týždeň bude mať 50 rokov a ani neviem, čo jej mám kúpiť.
Dúfam, že sa Ti Helenka, niekto ozve. pekný deň. Alena

penda
4752 příspěvků 11.03.10 09:26
...

http://www.pecujici.cz/

Eja
3831 příspěvků 11.03.10 11:55
Budu na tom pracovat

určitě jsem na něco podobného narazila - ale neuložila. Ale moc toho nebude. Co kdybychom něco založily samy ?

midla
266 příspěvků 11.03.10 14:56
Gerontocentrum

Zkus si vygooglit gerontologická centra. V republice jich několik, resp pár existuje a některá nabízejí i domácí péči, různé další odkazy atd.

Eja
3831 příspěvků 11.03.10 18:00
Midlo

u stránek různých gerontocenter ani u jiných stránek zabývajících se třeba i domácí péčí ale právě není to, co Helena hledá - diskuze pečujících mezi sebou. O realitě a úskalích péče z pohledu pečujících osob - a ta realita je někdy sakramentsky jiná než to vypadá na první pohled. Něco trochu je na stránkách NRZP - ale to jsou spíš dotazy a různé problémy související s např. příspěvkem na péči a dalšími věcmi.

midla
266 příspěvků 12.03.10 07:03
Omlouvám se,

to je dost často můj problém, že nedočtu do konce…

mrtvola
1394 příspěvků 12.03.10 12:36
Díky

vám za pomoc.

gregorius
1 příspěvek 12.03.10 20:48
Třeba tohle?

http://www.pecujdoma.cz/

toffo
244 příspěvků 16.03.10 07:07
...

http://postizenedeti.cz/,
mají v odkazech spoustu kontaktů

mrtvola
1394 příspěvků 16.03.10 09:51
Toffo, Gergorie,

moc díky. Zvlášť server „Pečuj doma“ se blíži hledanému. Díky helena

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz