Chat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3731 příspěvků 27.04.04 09:26
Chat

Eleen má skvělý nápad na ranní chat nebo třeba i polední - navrhuji v 8 a ve 12- píšu to sem, protože některé !!!! dělají na chatu tak pěknou historii, že se toho člověk moc nedozví, hihi

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 27.04.04 09:36
souhlasíííííííííííííííííím

ale kdy budu uklízet, prát, žehlit, vařit…a dělat taky občas něco jiného..třeba jít do kina, do společnosti, poslechnout si zprávy, navštívit Křižánky (teď mi rozumí lili a golman :-)))…kdy nakoupím…a kdy budu spáááááááááát?…asi fakt až v tom hrobě…ejo, jsem momentálně na chatu…:-)))))))

Eja
3731 příspěvků 27.04.04 09:49
Dnes ve 12

jsme s Pendou na chatu, přijďte taky, aspoň na chvilku

Kari
545 příspěvků 27.04.04 10:02
No to vám teda pěkně děkuju..

Kdyby budu podle vás pracovat? Taky musím někdy, dnes jsem kupříkladu zaspala a přikodrcala si to do práce o hoďku pozdějc..a pak si ještě drze vlezu na chat…No nakonec proč ne? (když nemám výplatu za březen)

Eleeen
1127 příspěvků 27.04.04 10:37
Eji,

díky. Ve 12 hodin to snad půjde. V poslední době mi tady přes poledne blbne net, tak uvidím. Mohly bychom si tedy aspoň půlhoďky plně „popsát-pokecat“ a pak uvidíme.
Takže kdybych se náááhodou nepřipojila, zítra ráno jsem tam. Zatím pááá a těším se!

Claudia
103 příspěvků 27.04.04 16:26
...

Ahojky labužnice a labužníčci!
Nechci být vtíravá nebo tak něco, ale četla jsem o labužnickém chatu a protože jsem v tomto směru začátečník, prosím, poraďte mi, kde ten chat najdu. Ráda bych Vás tam všechny pozdravila, protože labužnické stránky jsou úžasné a i když sama jsem na ně zatím přidala jen 3 receptíky, obdivuji vás všechny, kteří trávíte svůj volný čas inspirováním nás ostatních.

penda
4752 příspěvků 27.04.04 16:31
claudie...

na hlavní stránce labužníka vpravo dole..klikneš, napíšeš svůj nick a klikneš na holčičku a pak na OK…čekáme tě tam…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz