Zbytky chleba, ktery okoral,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 19.04.04 11:11
Zbytky chleba, ktery okoral,
  • je skoda vyhodit. Nakrajime jej na tenke platky, omocime v mlece, pak v rozslehanem vejci a opeceme na tuku.
    Hodi se dobre k dusene zelenine.

Reklama

Reklama

Reakce:

kokoska
97 příspěvků 16.05.04 19:47
...

Když mám chleba který je už ztvrdlý (ne ale jako kámen) tak ho nakrájím na kostičky a usuším v troubě. Mám nachystaný chléb do česnekové polévky (nebo i jiných). Nebo chleba nakrájím na plátky, potřu česnekem se solí, nakrájím na kostky a usmažím na oleji. Mám chroupání k televizi.
Je-li chléb úplně tvrdý, stačí ho ponořit na chvilku do vody a rozpéct v troubě.

Viky02
33 příspěvků 28.06.04 22:32
chleba

Do hrnce s vodou dam zeleninu,masox,kmin,tvr­dy rozlamany chléb.Po rozvaření polevku zahustim vejcem a ochutim

Labužník kytka02
26 příspěvků 29.06.04 08:39
To bude téma: starý chleba!

Oblíbené jídlo mého tatínka, dej mu pámbu věčnou slávu, byl „chleba s vajíčkem“ - zcela prosté, vynikající: kostičky chleba opéct na pánvi, vrazit pár vajíček, míchat, do horkého přidat kostičky! tvrdého sýra a kostičky cibule. Toť základ, který stačí, ale dá se vylepšovat: uzeninkou, zelenou paprikou, sladkou kukuřicí… doporučuju zkusit.

delisa
203 příspěvků 30.06.04 08:54
chlebové karbanátky

Zbyde -li v domácnosti tvrdý chléb, nakrájejte ho na kostičky a namočte je do mléka, totéž můžete udělat i s jednou či dvěma houskami a obojí smíchejte. Přidáte strouhaný sýr, uzeninu a vajíčko. Okořeňte tak jako masovou sekanou, utvořte karbanátky a smažte je na rozehřátém tuku . Podávat je můžete se zeleninovým salátem.
Je to bezva večeře.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz