Bylinky...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 17.07.02 12:35
Bylinky...

jsou vesměs léčivé (nakonec mnoho léků je z nich vyrobeno), ale POZOR, musíme vědět co děláme. Při některých zdravotních kondicích, anebo při konzumaci určitých léků, mohou být bylinky velice škodlivé, ba i nebezpečné. Dobrá praxe je, si promlivit s někým znalým v lékárně, kdo nejenom zná léky, ale také bylinky a kombinace obojího. Důvod, proč se napřed nezmiňuji o lékařích? Ne všichni jsou příznivě nakloněni Alternativní medicíně. Nemíním tímto nikoho odradit od užívání bylinek, pouze upozornit na možné nebezpečí. Sama bylinky používám!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 17.07.02 13:55
Bylinkovy caj

U zdravotnich caju pamatujeme na jejich ucinek na nas organismus. Meli bychom je pit jen po urcitou dobu, priblizne do deseti dnu. Potom pitnou kuru prerusit a po nekolika dnech pokracovat dalsim pitim caje, treba i s mirne zmenenou smesi. V ZADNEM PRIPADE NENAHRAZUJE LEKARE.
To plati zvlaste pro pripadnou pripravu caju z lecivych bylin. Caje pripravovane z bylin muzeme pit nejen jako lecive, ale take jako bezne napoje. Maji svou osobitou vuni i chut. Zalezi jen na nas, jak je pripravime.

babi
6360 příspěvků 19.07.02 17:29
PS: k bylinkám...

zapomněla jsem podotknout, že to, co jsem napsala, naneštěstí vím z vlastní zkušenosti. Proto mně svědomí nedalo jinak, než upozornit ostatní!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz