Bomba....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evina
14 příspěvků 08.04.06 04:29
Bomba....

Kdysi jsem měla recept, mám tušení, že se jmenoval Bomba, ale bohužel pěknou řádku let jsem ho nedělala a tak už vůbec netuším co se tam všechno dávalo. Vím jen, že se upekl piškot, ten se dal do hluboké mísy, potom puding nebo krém a ovoce, zas piškot, nevím přesně, ale strašně toužím po tom zpět ho získat. Jestli někdo ví jak se Bomba dělá , moc prosím o recept.

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 08.04.06 06:33
Bomba - Evina,

podívej se sem . Možná že tu najdeš tu po které toužíš.

meisje
580 příspěvků 08.04.06 08:25
...

Evino - ty asi myslis „Bomba Malakof“ - pokud tady v labuznikovi neni recept, tak ja ho sem odpoledne vlozim

penda
4752 příspěvků 08.04.06 13:40
Kup si, evino,

Nejlepší recepty č. 4/2006, tam je krásná Bomba s piškotovým límcem a sýrovým krémem ve třech chutích (barvách). ;o))

evina
14 příspěvků 08.04.06 18:37
To je přesně ono...Bomba Malakof

Díky moc meisje a esmeraldo, už jsem ji našla a hned to vyzkouším…mňam

MilenaD
126 příspěvků 13.04.06 12:56
Bomba

Piškot upečeš, vykrojíš kruh, z něho vyřízneš nevelký trojúhelník (špičkou do středu, to aby se Ti dobře skládal), vložíš do hluboké mísy, vyložené alobalem, vymažeš meruňkovou marmeládou, na dno dáš krém (já používám máslový krém, nastavený malinovým pudingem, dává krému zvláštní vůni i barvu, na 250 g másla a 200 g cukru jeden žloutek a mírně oslazený puding z 450 ml mléka a 1 sáčku pudingu), na to kulaté dětské piškoty, na ně okapané kompotované meruňky, na to opět krém, pak piškoty atd, nahoře je krém a piškoty. Zakryješ alobalem a dáš na den dva do lednice, pak vyklopíš, napatláš meruňkovou marmeládou a poliješ čokoládovou polevou, a pak šup s tím nadělením znovu do lednice. Tak za den dva je nejlepší . . . Jak budu mít chvilku, lupnu to do receptů, ale jako první pomoc by to mohlo stačit.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz