Bolesti hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kopretinka
565 příspěvků 08.11.04 07:48
Bolesti hlavy

Nemáte někdo radu pro nastávající maminky, co dělat, když bolí hlava? Tabletky jsou zakázané a voda s citronem mi nepomohla. Nemáte někdo zkušenosti? Díky

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 08.11.04 07:51
Bolesti hlavy

Kopretinko, sice ti neporadím, ale o to upřímněji gratuluji. Jestli to situace dovoluje, tak si na chvilku lehni. Snad bolehlav přejde. Nejspíš ti někdo z Labužníků poradí nějaký přirodní lék.

1irena
594 příspěvků 08.11.04 08:01
Kopretinko

taky gratuluju. Mně celkem „zabírá“ p o m a l u vypít alespoň 0,3 litru chladné obyčejné vody.

Labužník nika02
94 příspěvků 08.11.04 12:25
Bolesti hlavy

Milá Kopretinko, nejprve srdečně gratuluji a přeji krásné a zdravé miminko. Je to velká radost, máme ho doma, tedy dcera, já se jako babička přiživuji. Jinak mně na bolest hlavy pomáhá vypít větší množství tekutiny, většinou obyčejné vody nebo ovocného čaje. Snad to pomůže i Tobě.

Kopretinka
565 příspěvků 08.11.04 13:00
Voda

Holky díky

Vodu mi včera radila i Sněhurka, zkoušela jsem, zatím bez účinku, dneska zkouším znovu a zatím nic ale nepropadám panice, bud pít pít a pít budu zkoušet

Eleeen
1127 příspěvků 08.11.04 13:05
...

Mě zabere jenom spaní, nic jiného. Teda pokud se mi podaří usnout. Ale to se třeba v práci nedá, že?

Eja
3838 příspěvků 08.11.04 13:22
Kopretinko,

příjem tekutin určitě, ale pozor - ne jenom vodu, ale tak 1/2 na 1/2 s minerálkami. Přeji Ti, a't Tě hlavička přestane bolet.

Jenofefa
1315 příspěvků 08.11.04 13:26
Kopretinko...

O bolesti hlavy bych mohla psát disertaci, bohužel již ne o jejím odstraňování. Někdy a někomu pomůže spolknout kousek ledu - snad tím jak se žaludek „lekne“, co to do něj vlítlo, dojde k odkrvení mozku a ke snížení tlaku v hlavě - je to velmi laicky řečeno, ale tak nějak to chápu. Taky mi to nepomůže vždycky (někdy mám pocit, že pomůže jen sekerka). Jinak ledový obklad na hlavu (takové ty gelové sáčky, prodávají se ve zdravotnických potřebách, někdy i v drogerii Rossmann měli takové gelové „brýle“ na oči) a spát…

Kopretinka
565 příspěvků 08.11.04 13:28
Nadíšku,

no to mě většinou taky, ale včera jsem vstala v půl 11, v půl 1 jsem zase usnula a vzbudila se v půl 4 A pak jsem stejně ještě ležela na gauči, tak ti nevím, u mě je to možná z přespání chichi

Eleeen
1127 příspěvků 09.11.04 12:03
...

Mě radila doktorka pít vodu na nízký tlak (90/50 - to je můj běžný tlak). Takže pokud máš teď vyšší tlak, může Tě hlava bolet z toho a potom Ti nárazový příjem tekutin asi moc nepomůže. Na úpravu tlaku je prý dobrý Alicin - kapsle soj. oleje s česnekem. Ale nevím, co je na tom pravdy.

Labužník Andry02
121 příspěvků 09.11.04 13:39
Kopretinko,

tak to jsme na tom stejne :-)) Normalne mi pomahal prasek Ring, coz je jen acylpiryn s kofeinen (v pripade nouze lze zapit acylpiryn kavou) ale jako tehulka mam smulu, acylpiryn se nesmi… Ale co mi ted pomaha tak je aromaterapie. Zkus treba levandulovy olej, lae je to hodne individualni, ale na netu toho najdes dost. Tak at nam to vyjde a hlava prestane :-))

Jenofefa
1315 příspěvků 09.11.04 14:21
Andry, to koukám a těším se

tolik malých labužníčků na cestě. Srdečně gratuluji a dej vědět, až…

Kopretinka
565 příspěvků 09.11.04 15:04
Andy

Gratulace

Levanduli vyzkouším, uvidíme

Dneska mě pro změnu nebolí hlava, ale pálí mě žáha ale naštěstí jsem si koupila Rennie tabletky pro těhotné a kojící matky, tak netrpím jako u bolení hlavy

babi
6360 příspěvků 09.11.04 15:54
Kopretinko...

osobne nerada spolknu ani o jeden prasek vic nez musim a tak mozna poradim. Prstem, nebo palcem prave ruky zapichni do casti leve ruky a to na miste mezi palcem a ukazovackem (asi na urovni prvniho kloubu u palce). Vydrz hoooooodne tisknout se zavrenyma ocima az ucitis, ze bolest hlavy povoluje. Je to na bazi akapunktury (v tom miste zapichnuta jehla pracuje pochopitelne rychleji). Jde o to najit ten spravny bod.

Kopretinka
565 příspěvků 09.11.04 16:30
Babi díky,

určitě to zkusím

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz