Banánová dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek  06.09.05 10:10
Banánová dieta

Tak jsem narazil na stránky, které by nás některé mohly zajímat.

Klikněte si sem, odkaz se otevře do nového okna .

Pozor - netvrdím, že to funguje, jenom že jsem na to narazil!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Sněhurka
446 příspěvků 06.09.05 11:22
Krásné stránky

Mánku, díky za odkaz - nejenže nové recepty mohou inspirovat, ale ty stránky jsou i potěchou pro oko
Dietu zatím fakt držet nebudu, to není nic pro mě. Jenom použiju jejich radu - denně k svačině skvělý banán

manek  13.09.05 15:36
Banánová dieta - pro Pitryse!!!

Klikni si sem , máš tu ty banány s rumovou omáčkou! Příjemné hubnutí!!!

lydia
1227 příspěvků 13.09.05 17:27
banany ,

delaji cloveka stastnym, jsou dobre pro srdce a krevni tlak, proti stresu atd atd…
Damy, pokud mate suchou plet, tak si udelejte masku z jednoho bananu, ktery rozmackate, pridate 1 Pl medu, namazete na oblicej (zbytek muzete snist) a nechate 10 minut pusobit. Potom jenom teplou vodou oplachnout. V pripade, ze mate drsnou kuzi na loktech, muzete je touto kasickou namazat.

Carl_Jung
13 příspěvků 25.11.05 15:03
Hele - Manek, neni to nahodou reklama?

Hele - Manek, neni to nahodou reklama? Me se to tak zda. Vysvetli mi, abych tomu rozumel, rozdil mezi co delas ty a co delam ja?

di
2451 příspěvků 26.11.05 01:03
Carl_Jung

No, pokud z těchto stránek vím, manek není obchodní zástupce Chicquity…
Opravdu, běžte si tu svou reklamu dělat někam jinam.

manek  26.11.05 08:38
Carl_Jungu,

je. Právě jsem ti nabídnul odkoupit šest kamionů banánů, dovoz zdarma! Bereš???

di
2451 příspěvků 26.11.05 10:38
Manku,

a myslíte, že z těch banánů půjde udělat víno? A dealkoholizované k tomu?
No, když odhlédnu od té (ne)skryté reklamy tady, docela mě zaráží, že obchodní zástupce ani nezná parametry výrobního postupu produktu, který všem vnucuje, a ani je nepovažuje za důležité. V jiných oblastech (strojírenství apod.) si to vážně nedokážu představit - takového by ve všech fabrikách hnali ven hned a šupem.

Carl_Jung
13 příspěvků 29.11.05 21:43
di - vyrobni postup??

Di, zda se mi, ze jsi tak trosku mimo. Jako obchodni zastupce ci dovozce skutecne nepotrebuji vedet presne parametry vyroby. Znam ty parametry ktere jsou bezne a relevantni. Spotrebitele nezajima to, co zajima Trisse, jakozto inzenyra pres potravinovou technologii. Ale opravdu by me zajimalo proc si myslis, ze bych to potreboval vedet?? Budu-li vyrobcem, tak to budu resit. Nezlob se na me, ale pri stovek polozek, ktere mame, nemuzes ocekavat, ze z hlavy vysolim nejabsurdnejsi informaci na kazdou polozku.

xgoni
63 příspěvků 29.11.05 22:06
carl_jung

len tak na okraj: co je absurdne na zakladnych parametroch vyroby? nie kazdy (potencialny) spotrebitel je ovca. o suvislosti tlaku a teploty sa ucia uz deti na zakladnej skole… ak tebe tieto (a vlastne ktorekolvek) udaje o vlastnom sortimente nepripadaju dôlezite, je to jasna sprava o tvojej serioznosti. fakt mas prehlad a vobec nie si arogantny.

mimochodom, nejde o to, ze si mas vsetko nosit v hlave, ale seriozny dodavatel dokaze taketo informacie poskytnut bez vyhovoriek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz