Anketa, dotazník nebo jak to nazvat, když zmizela ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.09 09:18
Anketa, dotazník nebo jak to nazvat, když zmizela ...

tedy Pepíčku škoda, že jsem v některých otázkách neměla dvě šance … ale to bych se asi moc rozkecala co?
Jinak dobrý překvapení.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 22.08.09 09:34
šoková terapie

jsem zvědav, jaká nám vyjdou čísla. Nechám to běžet do pondělka a pak z toho vydestilujeme univerzálního labužníka … za ty tři dny bychom mohli polapit pár desítek tisíc Labužníků jako dokonalý vzorek

Právě v tom překvapení je tak trochu záměr, člověk nad tím moc nepřemýšlí a kliká tak nějak instinktivně, stejně jako když člověka lapnou zpovídačky u výstupu z metra

pepicek
1309 příspěvků 22.08.09 09:43
bedlo

a jo, teď mi to teprv secvaklo, jakože tam nebyly dvě možnosti, vidíš, to mě v tom fofru nenapadlo, byla to taková rychlá akce

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.09 09:43
šoková terapie

sama jsem zvědava kolik nebojsů se zúčastní a hlavně … na koho to padne. Jednou dobou jsi uváděl i recepty s největší sledovaností, to bylo také zajímavé. Příjemný víkend.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.09 09:58
Ono se Pepíčku zase nic moc neděje,

ty nejlepší lahůdky vařím, když se sejdeme celá rodina a to je nás pak kolem 10.

pepicek
1309 příspěvků 22.08.09 10:16
šoková terapie

to je právě ta legrace, že se zúčastní všichni, kdo v těhle třech dnech na stránky přijdou, boja-nebojsa. Anketa je nastavená možná i trochu agresivně, že se objeví komukoliv kdo přijde na hlavní doménu a nedá se jí vyhnout nebo ji přeskočit, jediná cesta je vyplnit a odeslat, jinak by zlobila při zadání každé adresy znovu a znovu. Po vyplnění si pak na server i do tvého počítače uloží informaci, že máš splněno a anketa už se neobjeví.

Recepty s největší sledovanost jsou stále na svém místě, i když nejsou uvedeny nikde v menu a to zde http://www.labuznik.com/nej.php
Ta stránka vypadá teda strašně, ale funguje

mrtvola
1394 příspěvků 22.08.09 10:21
Pepíčku,

to, že nebyly dvě možnosti mě taky mrzí. A navíc, anketka mi nemizí, už jsem ji vyplňovala dvakrát, což Ti zkreslí výsledky

pepicek
1309 příspěvků 22.08.09 10:40
nemizí?, ajaj

já to pro jistotu vyzkoušel na šesti různých prohlížečích na třech různých počítačích, někde máme v tom případě zádrhel, ale netuším kde … snad to moc lidí nenaštve

pepicek
1309 příspěvků 22.08.09 11:15
něco mě napadlo úplně z jiného soudku

zprovoznil jsem automatickou konverzi odkazu na hyperlink, takže se všechny adresy teď už budou samy konvertovat na akční odkazy do nového okna
 http://www.labuznik.com/nej.php

penda
4752 příspěvků 22.08.09 12:01
anketa

Také jsem ji už vyplnila dvakrát, ale zřejmě z toho důvodu, že jsem nebyla přihlášená, protože jsem čistila pc včetně přihlašovaných hesel. Pokud to bylo tímto způsobeno, lituji anonymy, těm se bude anketa otevírat zřejmě pořád. :))

Vali
1326 příspěvků 22.08.09 15:04
hahaha

…už jsem vyplnila třikrát a už mě to přestává bavit, jen aby mi to nevzalo úplně chuť chodit na Labužníka…Pepíčku udělej s tím něco

noskovice
1323 příspěvků 22.08.09 17:39
Pepíčku,

já už jsem to vyplnila a odeslala čtyřikrát a jsem přihlášená. Takže prozatím 3 můžeš vymazat!
Ahoj Soňa

penda
4752 příspěvků 22.08.09 17:53
...

Právě jsem to též vyplnila úptřetí a už mě to také neba…

penda
4752 příspěvků 22.08.09 17:53
oprava: potřetí

Alice_G
505 příspěvků 22.08.09 18:17
Pepíčku,

že není anketa dobrovolná mně lehce vadilo, ale řekla jsem si - chce vědět, pro koho ty stránky dělá, má recht. Ale po druhém vyplnění ankety ti slibuju, že příště budu bydlet v sluji, vařit pro regiment, zaměstnaná budu v nevěstinci . Na co ti bude taková anketa? Myslím, že řada lidí se sem dívá víckrát než jednou za týden. Já se na labužníka určitě mrknu do pondělka nejméně ještě dvakrát, a to ze stejného počítače. Někde se stala chybka, ne? Zdravím.
 Alice

zlata
1200 příspěvků 22.08.09 21:11
Pepíčku,

ani mně se to zrovna nelíbí. Koukám na Labužníka někdy i vícekrát denně a abych se musela stále dostávat přes dotazník, tak to mně začíná silně vadit. Ono se říká opakování matka moudrosti. Ale bez urážky, tak moudrá zase být nemusím

pepicek
1309 příspěvků 22.08.09 21:25
už jsem anketu stahnul

problem je v tom, že máte prostě přezabezpečené počítače a tak se tomu opakování u některých z Vás prostě nedalo zabránit. Za to se omlouvám. Pro účely průzkumu, ale data posbíraná za 12 hodin stačí, ony se teď stejně už budou jen lehce měnit procentní poměry.

Takže všem díky za účast a já si pohraju s výsledky.

zlata
1200 příspěvků 22.08.09 21:33
Pepíčku,

Za sebe děkuju. Snad jsem nebyla nepříjemná. Jestli ano, tak se omlouvám … hafča říká, že chytám na první našlánutí

pepicek
1309 příspěvků 22.08.09 22:01
prvni vysledek ankety

z celkoveho poctu 2366 respondentu jsem nastval celkem 52 lidi (tj. 2.1%) tim, ze museli vyplnit anketu vic nez jednou a nebo proste ze se jim anketa nelibila natolik, ze jsem byl poslan v podstate do vsech telesnych otvoru krome nosu a usi dva z nich by si pak prali abych chcipnul

jsem stedry a velkorysy, co me druzi preji ja jim preju dvakrat

penda
4752 příspěvků 22.08.09 22:51
Pepíčku,

super anketní výsledky, ty ti určitě hodně daly…
Rozhodně nám doma jsi právě dal pár minut života navíc…

Alice_G
505 příspěvků 23.08.09 09:07
Pepíčku,

pokud jsi chtěl extrahovat univerzálního labužníka, nevím, jestli se ti to podaří, my jsme tady každej dost unikátní případ (solitér), viď, milošku. Stejně jako penda jsem se zasmála nad tvým posledním příspěvkem. Ujištění, že mám přezabezpečený počítač bych asi měla vítat, co ? AG

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz