Pec nám spadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 06.08.09 03:28
Pec nám spadla

Omlouvám se za dnešní nezaviněný výpadek na Labužníku, někdo trpaslíkum zhasnul a oni se chudáci v tý tmě málem ušlapali. Prej že bagr před barákem vyškub ze země kábl, blejskalo to jak na silvestra o půlnoci a pak byla tma. Několik hodin, než někdo přines stroj času a vrátil všechno zpátky do původního stavu … nebo tak nějak

Reakce:

penda
4752 příspěvků 06.08.09 04:04
Stroj času

sice někdo přinesl, ale byl zřejmě nastavený na nějakou tu hoďku napřed, pepíčku, oprav, prosím, ještě čas na labužníku…

Jenofefa
1315 příspěvků 06.08.09 04:08
A já nestála celý den za nic...

a pokoušela jsem se nějak připojit a všechno marné
Nemáš tam nějakého trpajzlíka odpovědného za kalendář a hodinové ručičky, který ještě spí? Jsme nějak mimo čas, když už jsme našli svůj prostor.

esmeralda
4813 příspěvků 06.08.09 10:37
Zaplať pán bůh

Už jsem z toho byla také nervózní.

pepicek
1309 příspěvků 06.07.09 04:54
ach jo, ty trpaslíci

hodiny jim do ruky vůbec nepatří … malou ručičku si plete s velkou ručičkou, velkou ručičku zase s malou nožičkou …

Jenofefa
1315 příspěvků 06.08.09 09:46
Něco se ztratilo - Pepíčku, kam?

Mám pocit hraničící s jistotou, že při těch zeměstřeseních s časem a prostorem se ztratily některé příspěvky - např. Ajta hledala předpis na houbovou polévku s mlékem (tuším 4. 8. 2009), já jí na to odpovídala s nadpisem „Něco takového jsme vařívali…“ a nikde to není k nalezení. Že to zase nějaký trpaslík schoval? O tohle konkrétně nejde, my si to s Ajtou vykorespondujeme, spíš jde o to, že se něco někam propadlo.

Jenofefa
1315 příspěvků 06.08.09 14:17
Neztratilo se to,

jenom se to blbuvzdorně zařadilo pod nesprávné datum, tj. 6. 7. 2009.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz