Neumožňujete diskuzi v komentářích, mažete některé ....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahas-ver 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.09 12:45
Neumožňujete diskuzi v komentářích, mažete některé ....

Dne 16.7. admin, webmaster či správce tohoto „díla“ tady smazal mé příspěvky, které byly reakcemi na agresivní a vulgární komentáře některých „labužníků“ pod mými recepty. Tím, že dotyčný smazal komentáře, kterými jsem reagoval a ponechal ty útočné, jasně dokázal můj předpoklad o nízkém charakteru, povědomí co je to pluralita názorů a osobních vlastnostech člověka, který má na starosti cenzuru příspěvků. Jsem vlastně rád, že to udělal, shodil se tím sám. Inu, kde docházejí argumenty, je nejjednodušším krokem oponenta prostě „vymazat“, že ? Zbaběle, anonymně, dětinsky… Tak jen tak dál…

Reklama

Reklama

Reakce:

jARKA77
141 příspěvků 17.07.09 14:56
Dlouho jsem tu opravdu nebyla

a netuším, co se tu stalo, ale je třeba tento odkaz kopírovat snad do všech rubrik? K čemu?
Pokud nově příchozí či netuší, co se tu děje, nestačí se divit.
Nejsem tu zrovna nová, nějaký pátek mám u Labužníka za sebou, ale ještě tu snad nebyla situace, kdy by admin něco mazal.
Pokud se stala chyba, lze to snad vyřídit jinak.
Nevím, na čí straně je pravda, ale je třeba tokových výpadů?
Labužník je pro zábavu i pro naučení, ale jistě není pro to, aby se lidé napadali a kazili jiným čas, strávený na Labužníkovi. Chodila jsem sem vždy ráda a s pocitem, že se tu opět setkám s bezva partou a dobrými lidmi. Pokud se mi někdo nezamlouval, stačilo jen odkazy s jeho nickem nečíst a ignorovat je. Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.
Hezké léto.

jARKA77
141 příspěvků 17.07.09 15:02
A jen na okraj poznámečku

Pokud recepty míníte ty čtyři recepty, které jsem našla u Vašeho nicka (podotýkám bez znalosti souvislostí v diskusním fóru), tak jsem na jeden zareagovala také.
Předpokládám, že jste asi recesista a já jsem možná nepochopila tu Vaši poitu.
Pro ty, kteří Vaše recepty nečetli, tak snad ten jeden s husí či kachní krví, býčími žlázami a kaviárem! Opravdu jsou to ingredience pro chudé studenty? (Neznalým doporučuji si recepty přečíst.)
Jako fór je „dobrý“ i ten receptík s chlebem mazaným máslem. Proč ne?
Možná, že jsem mimo mísu já. Nevím.
Hezké léto přeji.

pepicek
1309 příspěvků 18.07.09 04:32
uživateli ahas-ver byl zrušen účet

předem varuju, že pokud se bude situace opakovat pod jiným účtem udělám to znovu a s podstatně větší razancí včetně omezení přístupu z vybraných IP adres atd. Povídání o demokracii a pluralitě názorů mě nedojímá, specielně od někoho s takovým nickem. Serverů o vaření je spousta, jdi si šířit tu svoji osvětu někam jinam. Nazdar!

P.S. Rozhodnutí je definitvní, s okamžitou a neodvolatelnou platností. Mě na vlastním serveru nikdo kazit náladu nebude!

Labužník housenka02
609 příspěvků 19.07.09 11:30
pepíčku:

3× HURÁ !!!!

Eja
3815 příspěvků 19.07.09 12:05
Jarko

„Nejsem tu zrovna nová, nějaký pátek mám u Labužníka za sebou, ale ještě tu snad nebyla situace, kdy by admin něco mazal.“ Ale byla, a ne jednou…Pepíček na náš nějakou dobu neměl čas, ale byly doby, kdy mazal nekompromisně

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.09 13:47
Ejo,

to už je tak dávno, že si to ani já nepamatuji a to jsem tu déle než Jarka. Ale vím o tom.

Jenofefa
1315 příspěvků 19.07.09 15:39
Viktor Čistič,

blahé paměti . Dávám přednost vzájemné slušnosti, ale někdy musí být na hrubý pytel hrubá záplata.

Jenofefa
1315 příspěvků 19.07.09 15:46
A tahle záplata

byla velmi slušná, jednoznačná a nekompromisní, ale sedla.

Jenofefa
1315 příspěvků 19.07.09 15:54
Apropos,

taky by mne zajímalo, proč se občas objeví jiný smajlík, než jsem vkládala.

pepicek
1309 příspěvků 19.07.09 21:38
oprava smajliků

pro jistotu srovnávací tabulka, jestli už to ukazuje správně
usměvenec
obrýlenec
poťouchlec
rozjuchanec
vytlemenec
vyplazenec
překvapenec
vyvalenec
zdementněnec
styděnec
rozbrečenec
nasranec

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz