amazon.co.uk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 19.12.06 07:31
amazon.co.uk

má někdo nějaké zkušenosti a jaké. Podala jsem objednávku knih 16 října. O části objednávky se mluví jako již odeslané (zatím čekám na doručení) a druhá část má přijít někdy v lednu příštího roku. Mám zkušenosti s amazon.ca a amazon.com a to dobré.

Děkuji předem za odpověď a s pozdravem,
babi

Reklama

Reklama

Reakce:

lydia
1226 příspěvků 19.12.06 09:38
babi,

já mám velmi dobré zkušenosti s amazon.de. Objednáváme velmi často knihy. Do Rakouska to trvá asi 1-3 dny. V Evropě, Česká republika není uvedena, to trvá podle amazon.de 7-21 dnů. Někdy se stane, že zásilka přijde na dvakrát, ale bez dodatečného poštovného. Do Rakouska posílá amazon objednané knihy nad 20 euro stejně bez poštovného. Když si klikneš na amazon. de, můžeš si vybrat i anglické knihy. Jest-li chceš, zkus to, třeba to půjde z Německa rychleji.
Krásný pozdrav s přáním radostných vánoc ti posílá Lydia

spanny
159 příspěvků 19.12.06 10:34
amazon

Ja jsem objednala par veci z amazon.co.uk bez jakychkoliv potizi. Moje dcera pouziva tento amazon nejen na knihy. Asi pred tydnem objednala brusic nozu a prislo jit to vcera. Minuly tyden objednala digital fotak a mel by ji prijit dneska postou. Anglie ma problem s postou pred Vanocema. Posta je pomala a dopis ktery normalne dojde za den muze taky dojit az za tri nedele.

babi
6360 příspěvků 19.12.06 11:42
lydie a spanny,

Jste moc hodné a děkuji Vám za radu. Spanny, Tvoje dcera objenává do Česka? Nevím, objednali jsme dárek pro našeho vnoučka ve Švédsku a přišlo nám, že balíček je nedoručitelný. Objednali jsme z amazon.de a balíček došel. Mně spíše jde o doručení do ČR. Vím, že kanadský amazon by doručil, ale zdá se mi to nesmyslné posílat knihy přes oceán, když Anglie je coby kamenem dohodil. Spíš si myslím, že se jim sem nechce posílat

Přeji Vám příjemný večer!

spanny
159 příspěvků 19.12.06 12:21
amazon

babi, moje dcera bydli v Londyne. Bohuzel nemam zkusenosti s amazon posilani do Ceska. Ale myslim si ze to zpozdeni co rikas je tou vanocni postou v UK. Kdyby nechteli poslat tak by to museli rict.

babi
6360 příspěvků 21.12.06 06:28
lydie a spanny,

děkuji Vám za Váš čas a snahu pomoct

Labužník Liska102
2 příspěvky 02.01.07 11:04
...

Asi trochu s křížkem po funuse, ale přesto: objednáváme z Amazon.co.uk už cca 3 roky a vždy je vše naprosto v pohodě. Max. do týdne je balíček doma - tedy pokud je zboží na skladě. Někdy to jde přes ČP, ale stalo se mi i to, že to poslali DHL a to jsem to měla za dva dny doma (a to bylo Standartní dodání bez příplatku). Některé balíčky umožňují Tracking (to pokud jdou přes DHL) - u něj je problém, že jezdí dopoledne a pokud se neodstanou do schránky, tak Ti nemají kde nechat lístek s číslem, kde si domluvit nový závoz - možná byl problém právě v tomhle - mě přes DHL přišel třeba v listopadu ten nový Jamie Oliver a druhá část stejné objednávky pak přišla klasicky ČP.
Takže problém bych hledala spíš v Čechách - za ty tři roky nám dorazilo už dost balíčků a nikdy nebyl sebemenší problém (ale já dělám doma, takže není problém se zastižením).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz