Jamie Oliver: Jamie po italsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buraci
1136 příspěvků 14.12.06 08:42
Jamie Oliver: Jamie po italsku

Ac jsem se zarekla, ze si knizky od Jamieho Olivera nebudu kupovat, protoze je tam malo receptu za spoustu penez, tahle me lakala, a pak jsem si ji prolistovala a zase vratila a to nekolikrat opakovala, az doslo i na me, jednoho dne jsem stastne odchazela s onou knihou mnou nenavideneho kuchtika. A udelala jsem dobre, pravda receptu je pomalu, ale stoji za to, daji se podle nich uvarit uzasna jidla z dostupnych surovin, nejhojneji je zastoupena toskanska kuchyne (nyni milovana vsemi snoby) a take svetedivse kuchyne sicilska (tzn. lehce stravitelna jidla neocekavanych chuti). Skvely darek, pokud Jezisek nelpi na penezich. Na druhou stranu Culinaria Italie je jenom o ctyri stovky drazsi…

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 14.12.06 14:25
Potvrzuju, je to bezvadná knížka,

a náš Ježíšek už ji má koupenou. :-)

mijo
14 příspěvků 15.12.06 05:24
Skvelý Jamie!

Tiež sa z nej už dva dni vytešujem… je skvelá! Ostatným Jamieho knížkam som doteraz dokazál odolať, predsa len cena na počet receptov je vyššia, a ja nemôžem/nemusím vlastniť všetko čo trh ponúka, ale touto knihou ma už dostal. Vie, kde mám „slabinu“… talianská kuchyňa - jeho trefa do čierneho… Taliansko v jeho podaní je úžasné! :-))

No a „Culinaria Itálie“ to už je úúúplne iné caffe. To tak potichučky dúfam, že ma s ňou prekvapí samotný Ježiško. Predsa len u nás na Slovensku stojí neskutočné prachy (1.499,– Sk). To vyššie spomínaný Jamie (649,– Sk) je oproti nej skoro zadarmo…

m

Labužník Andry02
121 příspěvků 18.12.06 11:46
...

Doporucuju Cattiatore..ci jak to Jamie pise…zkousela jsem podle nej z anglicke verze a je to fakt namka!!!!!!!!!!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz