Olivova kucharka - prave vysla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buraci
1136 příspěvků 06.12.06 05:55

Olivova kucharka je neco o co by si kazdy milovnik oliv mel napsat Jeziskovi. Pojednava o sirokem vyuziti oliv a olivoveho oleje. Blizsi ochutnavku muzete uskutecnit primo tady .

Reakce:

kamilio
551 příspěvků 06.12.06 09:55

Jen upozorňuji, že je to další kniha od Jarky7 - Jaruny7. Je to pěkné předvánoční počtení!

babi
6360 příspěvků 06.12.06 13:49
...

ne jenom od Jaruny7, ale od dalších dvou Labužnic, Sněhurky a Bali

Jaruna7
61 příspěvků 07.12.06 04:55
Srdečné poděkování

Za nás autorky všem Labužníkům děkuji již za to, že si našeho snažení všimli. Přes jisté, vámi okamžitě poznané, nedostatky věřím, že tato knížka udělá radost pod stromečkem. Tížil nás strašně čas a hrozilo, že vyjde až v lednu, to by už nebylo ono.
Všem, i za věcnou kritiku děkuje a hezké svátky přeje Jarka7 (i Jaruna7- toto jméno vzniklo mojí neznalostí a zmatkařením na serveru.)

Bali
1254 příspěvků 09.12.06 06:05
...

chtela bych podotknout, ze Olivova kucharka neni jen kniha s recepty, ale najdete zde i mnoho povidani, rady i informace (nejen kulinarske , ale i kosmeticke, zdravotni…), pekne fotografie, kucharuv lexikon...........
Tak vam preji hezke cteni a dobrou chut

Bali
1254 příspěvků 11.12.06 04:52
Jeste dodatek,

mnoho receptu v teto knize je vyzkousenych! Olivy a olivovy olej se v nasich domacnostech zabydlel uz davno a tak zkusenosti mame bohate.

babi
6360 příspěvků 11.12.06 10:55
...

Děvčata GRATULUJI!!!

Bali
1254 příspěvků 11.12.06 11:02
...

Babi, DĚKUJEME!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.06 04:10
Z těch ukázek...

… krása! Asi si o ní napíšu Ježíškovi
Díky
P.

Bali
1254 příspěvků 13.12.06 06:19
diky,

piš, piš.......

sim
293 příspěvků 13.12.06 18:19
Bali

nepochybujem o kvalite knihy od autoriek tolkych receptov na Labuznikovi, ale vysvetli mi:

Jeste dodatek,
mnoho receptu v teto knize je vyzkousenych! Olivy a olivovy olej se v nasich domacnostech zabydlel uz davno a tak zkusenosti mame bohate.

to znamena, ze v knihe su aj recepty, ktore nikto z autorov neskusal??

dik.

Bali
1254 příspěvků 14.12.06 01:01
Zadny strach,

co nebylo uvareno u nas, bylo uvareno a ochutnano ve studiu. A take spousta receptu pochazi z domacnosti nasich pratel, takze muzu rict VYZKOUSENO.

buraci
1136 příspěvků 14.12.06 11:17
Hm, vyzkousime

Tak ja jdu teda ted neco kuratkoveho z Olivove kucharky vyzkouset, a jestli se mi to nepovede, tak beda beda

Bali
1254 příspěvků 15.12.06 01:08
...

se ale vubec nebojim!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!

buraci
1136 příspěvků 15.12.06 10:48
Povedlo se

Varila jsem kureci prsa s mandlemi a povedlo se. S opecenyni rybizovymi rajcatky a ryzi (doporucena priloha) nemela chybu. Jedinou vadou bylo, ze mi pes sezral ty mandle, ktere jsem pracne oloupala, a ja je musela nahradit vlasskymi orechy, ale za to autorky nemuzou. Uz se tesim na dalsi jidla z tehle kucharky.

Bali
1254 příspěvků 15.12.06 11:51
...

Florentyna
439 příspěvků 19.12.06 04:01
Včera

jsem ji měla v ruce (Ježíšku, všimnul sis???), je opravdu vydařená a jistě dala všem autorkám spoustu práce. Působí moc příjemně, rozhodně ne jako sbírka pokoutně opsaných a nevyzkoušených receptů.

Když si kupuju nějakou novou kuchařku, hledám, jestli mě v ní zaujme a přiměje k vyzkoušení aspoň pět receptů (nevím, jak jsem na tohle číslo přišla, prostě se mi to takhle líbí) nebo jestli se v ní něco zajímavého dozvím. A tahle knížka rozhodně prošla schvalovacím procesem …

Navíc monotematické kuchařky poslední dobou dost frčí a já jako ženská občas potřebuju jít s dobou.

Sněhurka
446 příspěvků 20.12.06 06:17
Olivová kuchařka - Flo

Florentýnko, díky za názor . Máš pravdu, že jsme kuchařce věnovaly spoustu času, mimo jiné celé prázdniny a potom ještě hodiny a hodiny při korekturách, výběru fotek, doplňování textů, finálních úpravách, atd. Myslím, že to trochu znáš .
V pondělí jsem dala Olivovou kuchařku Dadalovi, byl pěkně překvapený a udělala jsem mu radost. Byla jsem u něj na mejdanu (viz můj deníček), to bylo moc fajn předvánoční posezení .
Všem labužnicím i labužníkům přeji krásné svátky a vše dobré v novém roce 2007

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.07 14:07
Olivová kuchařka...

jedním slovem díky…Olivovou kuchařku jsem zakoupila nejen sobě, ale i dceři, která je více v tomto směru zaměřená. Jen nevím, kde začít…protože co recept…to vynikající chuť a hlavně pro nás všechny, ženy i muže …lehké a jednoduché vaření…

Bali
1254 příspěvků 30.01.07 01:53
Bedlo,

diky. Ja byt tebou tak zacnu od zacatku!!D

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.07 07:20
Bali...

právě…v tom je ten problém, ale já se tím prokoušu

Bali
1254 příspěvků 30.01.07 08:11
Bedlo,

nebudes-li si s necim vedet rady, klidne se na nas obrat!
A nejen Bedla!

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.07 12:55
Bali...

díky za nabídku, ale myslím, že recepty jsou nejen vynikající, ale i srozumitelně napsané. A víš na co se nejvíce těším…na plněné olivy mandlemi a paprikou s mírně prorostlou anglickou slaninkou …atd, ale to bych Ti tu přepsala celou Olivovou kuchařku. Budu Vám konkurovat, protože každý můj pokus z této knížky nafotím.

Bali
1254 příspěvků 10.03.07 19:12
Světoznámá labužnice

zde si muzete precist neco zajimaveho o jedne labuznici
 http://dadala.hyperlinx.cz/…str0056.html

Bali
1254 příspěvků 12.04.07 10:40
jedna recenzička

http://cuketka.cz/

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz