Ahoj všichni,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3783 příspěvků 13.07.04 14:30
Ahoj všichni,

po skoro třiceti letech za plotnou jsem změnila „nádobíčko“ a vyměnila plynovou troubu za elektrickou horkovzdušnou. Když pominu, že jsem si hned napoprvé spálila prst, tak se spolu nějak nemůžeme skamarádit. Jediné, co vyšlo super, byly toustíky zapečené pod grilem. A ještě ušly marinovaná kuřecí křidélka, ale stejně jsem je nejdřív upekla normálně a hodila pod gril až nakonec. Jinak horor - takové pečené vepřové jsem v životě nevykouzlila, fujtajbl. Zatím jsem dodržovala doporučené teploty, časy a výšku, ale tudy asi cesta nevede. Pokud někdo máte s tímto zařízením zkušenosti, uvítám jakékoli tipy a triky.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.07.04 15:02
ejo...

já ji mám…a jsem už tak pohodlná, že v tom ohřívám i párky místo klasicky ve vodě…dělám v tom maso, pizzu, hranolky, krokety…rozehřívám v tom mražené maso…chichi..chtěla jsem v ní udělat i špagety..ale místo aby se uvařily, tak se opekly..chichi a skončily v koši…mám i recepty na buchtu a na jiné pochoutky, ale ještě jsem to nezkoušela…a dá se v ní i zavařovat…ale nezkoušela jsem to… …mám tu variantu na 17 litrů od modomu…a dostala jsem k ní i receptář, ale zatím jsem žádný ten recept nevyzkoušela…

penda
4752 příspěvků 13.07.04 15:10
když to...

…po sobě čtu, tak jsem ti prakticky nic nového neřekla…:-)) …

Eja
3783 příspěvků 13.07.04 15:28
Pendo,

tak to jsi mi fakt pomohla, hehehe. Hranolky jsem v ní taky zvládla. Jak to děláš s těmi párky ? Strčíš je na chvíli pod gril nebo jak ? Buď kámoška a poděl se o zkušenosti.

penda
4752 příspěvků 13.07.04 16:34
párky?

víš co?…my asi každá mluvíme úplně o jiné troubě …a jsem z toho trubka…chichi…dám párky na rošt a zapnu to na „H“, čili na vysokou teplotu…časovač nastavím na cca 5 minut…když je to málo, čas přidám…když ne…vytáhnu a krmím svá mláďata..chichi…a párky jsou krásně šťavnaté…

Eja
3783 příspěvků 14.07.04 08:19
Pendo,

to mluvíme fakt každá o něčem úplně jiném, já mluvím o http://www.bilezbozi.cz/dt/?….

alouch
56 příspěvků 14.07.04 10:59
Ejo

připojuju se s prosbou o rady. Já jsem změnila obyč. elektrickou za elektrickou s kruhovým žhavícím tělesem a ventilátorem.( já ji považuju za horkovzdušnou, ale nevím, jestli správně). Ventilátor zapínám jen s grilem (potvrzuju skvělé toustíky) a když dělám pečené muesli, jinak peču jako v normální el. troubě. S ventilátorem mi maso připadá vysušené, cukroví nestejnoměrně upečené, bábovka nepropečená…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz