Zmizelý komentář a recept - prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
esmeralda
4813 příspěvků 31.05.13 11:02
Admini, poraďte

Dnes ráno jsem přidala příspěvek do diskuse k Habanově receptu na obalovaný sýr.
Byla to reakce na komentář od Zuzky.
Nemohu najít ani komentář, ba ani recept. Vysvětlete, prosím, co se stalo.

Jednalo se o tento komentář:

*Zuzko,

nejprve ti musím poděkovat za rozšíření mého slovníku. Fleška….není ta čeština úžasná?
S kapacitou si nedělej starosti. Na obyčejnou osmigigabajtovou flešku se vejdou tisíce receptů.

K reklamám: Žijeme v 21. století. Je celkem jedno jestli je reklama dobro nebo zlo.
Je nutná. Jak jinak se zákazník dozví, že se narodil nový produkt.

Samozřejmě, vždycky to takhle nebylo. Za doby Marie Terezie nikdo neměl čas něco nového vymýšlet. Lidem šlo hlavně o přežití a na novoty nebyl čas.

Další, nám všem bližší příklad, bylo Československo do kterého jsme se narodili. Tam bylo sice času dost, protože nikdo nic nedělal, ale nikdo také nic nového nevymýšlel, protože co by z toho v řízené ekonomii měl.

Ale to už není dnešní svět, dokonce ani v ČR.
Jak má podnikatel, který investoval duševní majetek a peníze (a nejspíše si udělal bankovní půjčku), dát vědět o svém produktu zákazníkům?

Reklama může působit na někoho jako červený hadr na býka, ale aspoň se o produktu ví.

V dnešním obrovském výběru je bez reklamy těžko vědět, které je to zboží, které se chválí samo.

I mě vtíravé reklamy štvou, ale uvědomuji si že bez nich by Labužník nebyl.

Takže když podnikatel přijde o peníze, protože si tě svojí reklamou odpudil, je to jeho ztráta.*

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 31.05.13 11:12
Prosím, vysvětlete

A tohle je ještě záhadnější.
Právě jsem si v rubrice Nové komentáře na hlavní stránce všimla, že mi Zuzka na můj příspěvek odpověděla. Ale její odpověď se nedá otevřít???

birkana
1679 příspěvků 31.05.13 13:04

@esmeralda, oni totiž ten recept úplně smazali, na úvodní stránce u komentářových textů už není ani název ani fotka - alespoň teď, jak píšu tento příspěvek. Diskuse tedy skončila smazána, v úvodu však texty zůstaly. :(

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 04.06.13 14:41

@esmeralda Smazali jsme i zbylé komentáře.

Uživatel si recept smazal sám a myslím, že diskuse byla zcela bezpředmětná a mimo téma.

Díky za pochopení.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz