Přání tvůrcům serveru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bocianka
528 příspěvků 25.12.12 00:32
Přání tvůrcům serveru

:srdce: Přeji všem tvůrcům serveru Labužník požehnané vánoce a hodně štěstí a zdraví
v příštím roce. Adminům zvlášť přeji trpělivost s námi na Labužníku a aby se jim práce dařila. :zed:

Reklama

Reklama

Reakce:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 25.12.12 15:03

@bocianka Moc děkujeme za milé přání. :kytka:

Taktéž přejeme krásné vánoční svátky, klid, pohodu v domácím kruhu a v roce '13 plno sladkých chvil.

(A tu trpělivost také s námi :oops: )

za všechny z Labužníka :mavam:
Tereza

Alis
2617 příspěvků 06.01.13 20:19

Myslela jsem si, že hloupé nevychované mladistvé loni vychovám… houby, houby, jediná, kdo byla schopná naspoň zareagovat na přání raregistrované labužnice, byla Tereza.
Trapné, milí vlastníci serveru… napsat jednu vlídnou větu by mělo být samozřemostí.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 06.01.13 20:39

@Alis Vlastníky serveru zde zastupuji já. Nic nevychovaného na tedy tom nespatřuji. :nevim:

Tereza

Alis
2617 příspěvků 06.01.13 20:41

Já ano. Pokud zastupuješ vlastníky serveru, měla jsi být první a přát první.
 A.

P. S. Viz můj příspěvek loni

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 06.01.13 20:45

@Alis Popřála jsem v tématu a opravdu se opětovně do této diskuse zapojovat nebudu.

Tereza

Alis
2617 příspěvků 06.01.13 21:18

Jasně, Terezo, děkujeme ti za přání, ale ani letos, ani loni jsi nebyla za ADMINISTRÁTORY první. Tudíž jste zase nebyli slušní, jen jste reagovali (letos-loni ani náhodou)na slušnost zaregistrovaných labužníků.
Je to dobrý posun o patro (ve vašem jazyku o level) výš - loni jste nedokázali ani to. :)

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 07.01.13 13:17

@Alis Na Štedrý den jsem se objevila na stránkách a všem Labužníkům popřála do již existující diskuse - kdyby tu žádná nebyla, založila bych ji. Přání se objevilo také na Facebooku Labužníka.

Nicméně dávat komukoliv na odiv, že mi nepopřál dle mých představ, mi přijde ještě nepatřičnější…

Tereza

Alis
2617 příspěvků 07.01.13 15:00

Za prvé se, Terezo, omlouvám za to, že jsem si nevšimla, že jsi přání psala v již existující diskusi.

Za druhé bych ráda uvedla na pravou míru, že jsem NIC nedávala na odiv a už vůbec jsem netoužila, abys přála MNĚ. Mluvila jsem o obyčejném zvyku, kdy firmy přejí svým spoolupracovníkům a partnerům.

Tímto opravuji své předchozí tvrzení - neposunuli jste se o jeden level, ale o dva. :-)

O nepatřičnosti bych si netroufla mluvit vůbec s nikým…

esmeralda
4813 příspěvků 07.01.13 21:39
Alis

Tady se spravedlnosti nedovoláš.
Když se něco nehodí, přesune se to na druhou kolej, nebo se to vymaže.

Připomíná mi to Knihu přání a stížností za Bolševika.
Prostě se nehodící listy vytrhnou. :zed:

zébulon  07.01.13 22:01

Terezo, poprve to nebylo na Stedry den, ale 23.12.12 ve 12:38 a bylo to cele hezky spontanni.

Ano, mile damy Alis a esmeraldo, trochu trapnosti, to je presne to, co tu chybelo. Dekuji vam za pripomenuti.

bocianka
528 příspěvků 11.01.13 22:52

Kdybych tušila co rozpoutá moje přání tvůrcům Labužníka, nikdy bych jim nepřála. Milé dámy, „děkuji Vám“.

Eja
3811 příspěvků 12.01.13 21:37

:think: :think: trochu s předstihem jsem VŠEM popřála ( jako první) 23.12., Tereza mne následovala skoro vzápětí " za všechny administrátory", totéž se opakuje v tomto vlákně.
Terezo, možná bys měla začít někdy v říjnu, aby Tě někdo náhodou nepředběhl.
Milé dámy :roll: :nevim: :pocitac:

Alis
2617 příspěvků 13.01.13 14:12

Na labu zřejmě jedna omluva nestačí… proto se omlouvám ještě jednou, tentokrát nejen Tereze, ale i všem, co se jich moje reakce dotkla.
Chápu, že je mnohým moje reakce nepochopitelná, většinou proto, že nemají dlouhodobou paměť nebo tu nejsou tak dlouho, aby mohli znát souvislosti. Ti, co by znali, už všichni odešli. No nechne toho, stoupám si na pranýř, zamykám řetězy, jed do mě :D

Na druhou stranu se nemohu ubránit povzdechu, jak smutné je selektivní čtení - nikdo si nevšiml pochvaly, že i labužničtí správci se od loňska posunuli ve slušnosti o dva levely. :kytka:

Stejně tak si nikdo nevšiml, že Esmeralda reaguje na něco úplně jiného - tudíž další výtky směřujte, prosím, jen ke mně a ji vynechte.

Děkuji :)

zébulon  13.01.13 14:20

Jojo, Alis, ty bys zrejme jako pochvalu vnimala vetu: „vis, ty uz jsi mnohem mene pitoma, nez driv“. Ja teda ne. (ta veta je jen priklad, pokud nekoho napadne lepsi, rada ji smazu)

Alis
2617 příspěvků 13.01.13 14:35

Ano, napadá.

„Jsem ráda, že víte, co to znamená "sebereflexe“. Takových lidí už moc není a já to oceňuji."

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz