...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gmp
1603 příspěvků 15.01.08 22:13
...

Před lety vyšla česneková kuchařka, překlad z Amériky, točilo se to hlavně kolem česnekového festivalu. A byl tam recepis na hovězí na houbách. Špécie toho receptu byl ten česnek, na flák hovězího k dušení se použilo zhruba 40 stroužků česneku, ale bylo to skvělé ten česnek byl jak mandličky. Naprosto skvělé. jen jsem tu knížku půjčil, podle zá:,–(y co nechceš mít tak puč

Reakce:
manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.08 15:21
Ne že bych chtěl rýpat, je to jen takový dotaz...

To je teď nová móda nepsat nadpisy a místo tlačítka „Odpovědět na tento příspěvek“ stisknout tlačítko „Nový příspěvek“???
Třeba mi to někdo z těch, jichž se to týká, objasní…

karminek
757 příspěvků 16.01.08 15:40
mánku to není móda

to je mor

tea63
935 příspěvků 16.01.08 15:54
gmp- česneková kuchařka

Ta knížka je asi Velká kniha pro milovníky česneku ale to hovězí na houbách se 40 str. česneku tam nevidím. Jen kuře bez hub…Jinak také prosím piš nadpis a buď nový příspěvek nebo odpověď na příspěvek. Jinak se v tom nikdo nevyzná.

tea63
935 příspěvků 16.01.08 16:02
Tak bohužel

pořád mi tam skáče cosi jiného Ale je to nakladatelství Prag­ma

Manana
1515 příspěvků 16.01.08 20:11
mánku a karmínku,

já bych na to vůbec nereagoval, nemá to nadpis, nemá to téma, jeden neví, čeho se to vůbec může týkat, navíc to není ani dotaz, ani přání, je to jen nějaké sdělení o tom, že se někdy v minulosti někomu něco přihodilo, a vlastně to ani nekončí, nemá to ani tečku, a tak to tedy pokračuje do nekonečna a vlastně nikoho ani ničeho se to netýká.

gmp
1603 příspěvků 17.01.08 14:57
OMLUVA GMP

Kdybych věděl, že drobná chyba vyvolá takové pobouření, tak snad ten komputer, hodím z okna. Omlouvám se, nestačil jsem dopsat, manželku postihla mozková příhoda musel jsem reagovat na její problém. Vědít, že Vás to tak rozhodí nechal bych ji zemřít, ještě jednou se omlouvám

karminek
757 příspěvků 17.01.08 17:07
možná

by stačilo trochu ten příepěvek upřesnit,rozhodně jsme tě nachěli takto rozčílit .Pokud se nám to povedlo tak se omlouvám.

Manana
1515 příspěvků 17.01.08 18:34
pro gmp

Ty tři tečky jsou na začátku, pak teprve následuje text.
Já kdybych měl s manželkou tenhle problém, tak bych to asi ani nestačil odeslat. No nic.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.08 11:38
To s manželkou mě sice mrzí,

ale bohužel to nikdo nemohl vědět. Rád bych ale podotknul, že NEŠLO konkrétně o TENTO příspěvek, ale o otázku položenou v obecné rovině pro všechny, kteří v poslední době používají tento styl.

tea63
935 příspěvků 18.01.08 16:13
Česnekový festival

pokud by třeba někoho náhodou zajímalo, o kterém že to festivalu je v dotazu řeč, tak je to v Kalifornii v česnekové metropoli Gilroy .A jestli se letos v létě chystáte za oceán, tak nezapomeňte navštívit, oslavují významné výročí

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz