ZEUS Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Apolena
94 příspěvků 21.05.02 04:15
ZEUS Zlín

Doporučuji restauraci ZEUS ve Zlíně - část Štípa - /orientačními body jsou pošta a klášter/. POZOR - restaurace jsou tam dvě - ZEUS má zelenou fasádu a ve směru ze Zlína je napravo od tohoto „červeného kláštera“. Máte-li v plánu navštívit ZOO Lešná - je to cestou. Mají fantastickou kuchyni a příjemnou obsluhu. Doporučuji navštívit - obzvlášť v době zvěřinových hodů - fantazie . Dobrou chuť Apolena

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 29.06.02 15:14
Zlin

Diky Apoleno za informaci, urcite se tam rada podivam. Pojedu tam v prosinci. Zlin je me rodne mesto a rada se tam vracim. Po letech se tam vsechno hodne zmenilo a kdyz jsme tam naposledy byli , tak jsem vubec nevedela kam bychom si zasli na dobry obed s dobrou obsluhou. Muzes mne prosim Te jeste rict, jak je to asi daleko ze stredu mesta?? Ja uz to tam moc neznam. Diky

Labužník Apolena
94 příspěvků 01.07.02 07:00
ZEUS

Milá Pampeliško, vezmu-li jako výchozí bod PRIOR - nevím, jak dlouho jsi nebyla ve Zlíně, ale předpokládám, že ten určitě panatuješ - tak je to cca 8 km. Budeš-li se držet směru k ZOO nebo MHD autobusové linky č. 35, tak nezabloudíš. Jestli budeš chtít podrobnější popis cesty, není problém - jsem k dispozici.

Pampeliska191
1075 příspěvků 01.07.02 07:22
Diky Apoleno

Jo , dekuji, urcite to najdu, uz se tesim. Muzu se jeste zeptat, kdy tam byvaji ty zverinove hody ? Rada doporucim tuto restauraci mojim pratelum, kteri tam jezdi dost casto. Diky mooooc

Labužník Apolena
94 příspěvků 01.07.02 09:29
Zvěřinove hody

…bývají, bohužel, jen jednou do roka - vždycky 1 týden v zimě. Jakmile budou příští rok, můžu Ti tady nechat echo.

Pampeliska191
1075 příspěvků 07.07.02 13:00
Dekuji

Diky moc Apoleno, pokud nezapomenes,tak mne muzes nechat zpravu. Dekuji Ahoj.

Labužník Apolena
94 příspěvků 11.02.03 11:27
Zvěřinové hody v ZEUSu

Od 17.02.2003 do 23.02.2003 jsou v této restauraci Zvěřinové hody. Určitě nezklamou

Pampeliska191
1075 příspěvků 11.02.03 11:50
Zverinove hody

Ach jo Apoleno, tolik jsem se tesila, ze se mne nekdy podari se jich zucastnit, ale ted mi to zase nevyjde. Skooooooda
 Diky

Labužník Apolena
94 příspěvků 04.08.05 08:05
ZEUS přejmenován

Jenom upozorňuji, že tato restaurace byla přejmenována na Štípský šenk. Jinak je vše při starém - ověřeno na vlastní kůži, teda spíš žaludek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz