Skvělý obchod s kořením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ludwig.II
39 příspěvků 30.03.02 11:50
Skvělý obchod s kořením

Není to přímo restaurace, ale tak fundovaného člověka v oblasti koření a kulinářství jsem již dlouho nepotkal. Malý obchůdek s kořením, sojovými omáčkami, olivami (zelené, černé i ty královské, málokde k sehnání) a vínem, skutečnými italskými těstonovinami a dokonce i s lanýžovým olejem je v ulici pplk. Sochora 9 na Praze 7. Mohu všem doporučit a všichni mi mohou závidět, že bydlím za rohem.

Reklama

Reklama

Reakce:

Varecka-P
14 příspěvků 20.01.03 08:07
Je to tak...

…mají tam opravdu skoro všechno včetně sýrů a mnoha druhů nakládaného „čehokoliv“

Varecka-P
14 příspěvků 20.01.03 08:07
Je to tak...

…mají tam opravdu skoro všechno včetně sýrů a mnoha druhů nakládaného „čehokoliv“

Labužník Andry02
121 příspěvků 24.04.06 07:11
Ludwigu,

prosim kde to tam je? A je to tam jeste???Diky

Labužník TinaH02
46 příspěvků 25.04.06 09:05
Zlaty pstros

Moc fain obchudek s korenim - Zlaty pstros - je i v Prokopské ul. 5 na Male Strane - prvni ulice doleva cestou z Malostranskeho nam. na Andela … Velky vyber koreni i ruznych smesi, najdou se i bylinky, prodava tam ochotna pani, ktera mi vzdycky rada poradila..

napr. skvele thajske kari za 35,–/50 g atd..

Labužník bobysud02
15 příspěvků 27.06.06 19:29
Existuje ještě tato prodejna?

Dobrý večer, ráda bych se podívala do malého obchůdku se kořením v ulici pplk. Sochora 9 na Praze 7. Exisuje ještě? Děkuju Elen

Papaja  28.06.06 12:48
Myslím,...

…že existuje. Byla jsem tam asi před měsícem. Také pro olivy a tak.....

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz