Kavárna Slávie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tinami
166 příspěvků 04.05.02 19:28
Kavárna Slávie

Vidím, že tato část diskuze se moc neujala, možná proto, že zdejší návštěvníci jsou nejen z různých koutů ČR, ale i z různých zemí světa. Ale ještě alespoň jeden příspěvek si neodpustím, protože jsem ještě plna kulinářských dojmů, bohužel pro ostatní, je to zase pro Pražáky. Kavárnu Slavie na Národní třídě asi znají všichni, já jsem se tam dnes náhodně zastavila na salát a musím říci, že směs listových salátů s grilovaným ovčím sýrem je vážně pohádka.

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 05.05.02 21:18
Jen pis dal.

I kdyz jsem o pul zemekoule vzdalena, presto me zajima co se v Praze deje a rada si prectu tvoje komentare. Jednou se tyto poznatky mohou hodit. Musis vsak prislibit, ze pri jakychkoliv positivnich dojmech, si vzpomenes na vsechny (223) cleny LABUZNIKA.

Kari
545 příspěvků 05.03.04 13:59
Kavárna Slávie

Není to tam příliš předražené? Já myslím, že určitě.

Labužník marus02
58 příspěvků 18.03.04 22:58
...

Kavarna Slavie neni nijak predrazena, klasicke ceny centra. Bohuzel na kavarnu trochu pokulhava chut kavy. Jeste tak pred dvema lety delali Viden uzasnou (krasny kopec huste slehacky), v posledni dobe se to zhorsilo :-( Zato strudl se slehackou je jako od maminky! Pro svou atmosferu Slavii taky doporucuju, navic je vetsi cast nekuracka! …Jinak kousek opodal je velmi konkurenci Louvre!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz