zarizeni...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smile_xxx
5 příspěvků 08.05.06 11:01
zarizeni...

Dobry den,
jiz jednou jsem se psala do vaseho fora s prosbou o radu. Nyni bych potrebovala poradit se zarizenim bytu jako takoveho, uplne fungl noveho. Ja vim, ze to moc nesouvisi s varenim…Jednou jsem kdesi objevila podobne forum, kde si lide radili, jake spotrebice se hodi do bytu, napriklad mluvili i o vysavacich, ktere vysavaji samy. Vim, ze si muzu najit informace na internetu s dodavateli, ale mne by zajimaly nazory konktretnich uzivatelu. Takze jestli je nekdo ochoten mi poradit, jaky vysavac, sedacku, zaluzie a pod., tak budu moc rada. Dekuji a preji hezky den. Smile_xxx

Reakce:
smile_xxx
5 příspěvků 08.05.06 11:12
malem jsem zapomela...

jeste mne napadlo, i mixery, roboty, zehlicky, pracky a pod…

marmelada
1643 příspěvků 08.05.06 20:17
Sedací souprava

se nám osvědčila Kombo od firmy Ason
Je velmi variabilní, má vyměnitelné, pratelné potahy ve velkém výběru kvality i barev. Sedačka je rozložitelná na dvě pohodlná lůžka.

marmelada
1643 příspěvků 09.05.06 12:41
Porovnání cen

Ještě jsem ti chtěla poradit. K porovnání cen zboží abych měla o nich přehled, když něco kupuji, využívám na www.seznam.cz odkaz Zboží. Tam si zadám značku zboží a zobrazí se mi ceny v jednotlivých internetových obchodech.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz