Vyhledávač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  28.11.11 21:45
Vyhledávač

Proč mi vyhledávač nenajde nic, když kriteria vyhledávání jsou pouze ROLÁD* v kategorii MASO

Prý mám zjednodušit požadavek… JAK???

Hledat

Reklama

Reklama

Reakce:

glama  28.11.11 21:46

Zajímavé…po prokliknutí odtud najednou nalezeno… Ale nalezeny všechny rolády..i sladké.
Pokud zadám kategorii MASO - je mi jedno jaké - nenajde NIC.
Proč? Maso by snad měla být nejvyšší kategorie…a pod ni teprve rozdělení na jednotlivé druhy… :think:

iva  29.11.11 18:57

Glamo, mě to taky přijde logické, ale zřejmě jenom tobě a mně. A už jsme tady na toto téma plakaly :nevim: http://www.labuznik.com/…ptech-42874/… Leč, jak se zdá, marně :zed:

Takhle pokud nejsi vševěd, musíš propátrat všechny kategorie, jestli se náhodou někomu nepodařilo zařadit recept na masovou roládu třeba do sladkých nebo bezmasých jídel.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 29.11.11 19:18

Ano, už se to tu řešilo, bohužel recepty nebyly od začátku ukládány sestupně tj. aby vepřová kotleta byla zároveň pod Kotleta, pod Vepřové, pod Maso - u každého receptu jsou pouze ty kategorie, které tam navolil autor receptu (je možné dát víc, jednu nebo žádnou kategorii).

Momentálně promýšlíme, jak to vyřešit. Doplňovat kategorie ke cca 35 000 receptům je nepředstavitelná práce. Ale nějak se to bude muset v rámci logického vyhledávání vyřešit.

Zatím je asi nutné procházet více kategorií:
Rolády Vepřové
Rolády kuřecí atp.

Tereza

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz