Vlaďko,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník nikdo02
27 příspěvků 25.01.06 07:43
Vlaďko,

nebuď tak úzkoprsá. Vezmi si příklad z Dandy. Ta je nad věcí. Jsi zkušená kuchařka, tak to zvládneš i bez gramáže. A komu to vadí, tak bude vařit něco jiného. Vždyť jsou tu tisíce receptů. V životě jsou daleko důležitější věci než pár receptů bez gramáže.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 25.01.06 08:13
.....

úzkoprsá jsem od narození, po tatínkovi…;o))), s tím už tak nějak nic neudělím

Labužník nikdo02
27 příspěvků 25.01.06 08:27
...

Vlaďko, jsem moc ráda, že máš smysl pro humor. Přeji krásný den.

Manana
1515 příspěvků 28.01.06 00:22
no

to čumim, že ten nýmand je schopen vůbec dát dohromady nějakou větu, aby to dalo nějakej smysl.
Já si ho z jeho výraziva - tedy z pouhých sprostých invektiv a blbejch smajlíků co stále prezentuje, představuji jako toho chčijícho smajlíka, co nám sem předhodil.
To bude brzo krásnej Labužník bude-li takovejch víc…

Labužník nikdo02
27 příspěvků 29.01.06 21:27
Maňáno,

jseš ubožák. S tebou se tady nikdo nebavil.

Milka
236 příspěvků 30.01.06 08:35
Maňáno,

nezdá se Ti, že chceš vidět na lidech jenom to horší? Nechci Tě nijak hodnotit, ale připadá mi to z některých Tvých příspěvků. Mě osobně smajlíci nevadí. Připadá mi to jako zpestření. Já jsem si například nevšimla, že smajlík nahoře čůrá ( ty to píšeš vulgárně), ale že namaloval usměvavý obličej. Ale asi máš jiný přístup k životu.

Manana
1515 příspěvků 31.01.06 01:39
Milá milko,

já sem starej a trochu nechápající sedumdesátiletej dědek. Já vidim jenom že ta figurga chčije (ty si neviděla film Na samotě u lesa?), ale neni mi jasný proč se to musí prezentovat na Labužníku a taky mi neni jasnej smysl těch čar, spíš těch potoků smajlíkovské moče (tady už to říkám slušnějc že?), a co by to vůbec mohlo znamenat. Když ty v tom vidíš něco veselého a šťastného, jsi šťastná to žena, a žehnej ti bůh a svatý Václav, já sem realista a vidím co vidím.
Jinak, když se ti to tak líbí, tak bysme se mohli někde sejít, a já bych ti tam mohl vlastní močí vykreslit i jiné obrázky, které by zase byly srozumitelné mně.
Dej včas vědět, abych do sebe stačil nalejt dost piv na tu uměleckou exhibici.

Manana
1515 příspěvků 31.01.06 02:03
...

Kurva už mi ty chcaňky tečou do klávesnice

Osceola
217 příspěvků 31.01.06 16:59
Manane

Manano, soráč, ale ty seš fakt prdlej. Když jsem tě četla, musela jsem se od srdce vyřechtat, skoro jsem se počů…

Milka
236 příspěvků 31.01.06 20:54
Milý Maňáno,

každej jsme ňákej.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz