vkládání fota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tasma
415 příspěvků 15.01.06 21:35
vkládání fota

Prosím o pomoc… někdy mi nejdou nahrávat fota v deníčku do podadresářů, ale jen do hlavního adresáře. Např .do ../obrazky/Tasma/ jdou nahrát a do ../obrazky/Tas­ma/adresar1/ už nejdou a objeví se mi tam jen bílý čtverec s křížkem.
Ráda bych věděla proč to tak je, jelikož mám v těch fotkách pak hrozný nepořádek.
Děkuji moc za info.

Reakce:
penda
4752 příspěvků 15.01.06 22:09
Tasmo,

nevím, kde je problém, ale nikde nesmíš mít diakritiku, ani v názvu složky ani v názvu fotky, ani diakritiku, ani mezery, místo mezery stačí použít _ nebo psát slova bez mezer anebo jednoduše nazývat fotky číselně. Jestli máš někde onen křížek, zveřejni to, já se podívám a řeknu Ti, kde nastala chybička.

Tasma
415 příspěvků 15.01.06 23:42
díky zachránkyně

taková blbost a já kvůli tomu skoro nespala Velké díky za radu, samozřejmě jsem tam měla diakritiku.
Ale ještě kdybych mohla poprosit o jednu radu…jak vymazat již vytvořené adresáře a obrázky, které už tam nechci mít. Chtěla bych si tam zase udělat trochu pořádek
 Díky

penda
4752 příspěvků 15.01.06 23:55
Není za co, Tasmo

A mazat zatím nejde ..není to zprovozněno, to musí pepíček zařídit.

Ivo
1045 příspěvků 15.01.06 23:58
Ahoj Tasmi...

…pořádek by Ti tam musel udělat jedině Pepíček. Také jsem již po něm před rokem pochtíval přístup do mého adresáře s obrázky, ale odmítl to (s příslibem, že časem doplní formulář pro vkladání obrázků o možnost jejich údržby (mazání, přejmenovávání, přesouvání aj.)). Takže se budeš muset pokusit o komunikaci s ním…

Tasma
415 příspěvků 16.01.06 00:05
a nevíš,

zda má Pepíček něco takového v plánu??Myslím, že takových neumělců jako jsem já je víc a určitě by to každý přivítal. Přeci nemůže každý chodit za Pepíčkem a prosit ho, aby mu to nějak vyspravil…

Tasma
415 příspěvků 16.01.06 00:07
Ivo,

ty už máš pěknou řádku fotek a myslím, že Tvé začátky byly podobné těm mým…pak ale, aby se v těch obrázcích čert vyznal.
Ale třeba bude Pepíček s námi soucítit a něco pro nás vymyslí.
Věřme, že kdo čeká, tak se dočká…

penda
4752 příspěvků 16.01.06 00:15
Sakra,

Ivčo mi sem vlez zrovna, když jsem odesílala komentář a můžu psát nanovo..chlapisko jedno zlobivý!

Tasmo, pepíček slíbil, že 1.5. 2005 zprovozní nového labužníka, od té doby se všichni těšíme, tak třeba tenhle rok už to bude.

Pepíčku, tak kde jsi, doprčic? To Ti ještě nikdo nebonznul, že se Penda vrátila a že tu začíná být veselo??? To bych se teda sakra divila, že informátoři zklamali…

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.06 15:03
Zrovna....

…jdu psát příspěvek....­....můžu se z toho zbláznit.....­..fotky mám zmenšené a vložené a taky červený křížek! Jdu to zkusit.
Díky
 P.

penda
4752 příspěvků 10.02.06 16:52
někdy...

se červený křížek objeví jen proto, že je výpadek na serveru muj.labuznik.com, zkontroluj si diakritiku, mezery (nic z toho nesmí být).....ale já tvoje fotky vidím, čili si myslím, že jsi to již vyřešila sama ;o)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz