ví někdo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Zuzik
286 příspěvků 23.04.03 09:31
ví někdo

jak se vyrábějí pro velkoobchod taková ta nekonečná vajíčka, v katalogu MAKRA jsem to viděla v nabídce - jde o válec, ktery má na obvodu bilek, uvnitř žloutek a nakrájí se z toho pěkně stejná kolečka na chlebíčky apod. Používá se to zřejmě v lahůdkářských výrobách, jen jsme s kolegyněmi s práce spřádali různé teorie, jak se to asi vyrábí. Moc by mne to zajímalo, takže kdo to ví, odpoví?
Díky moc.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 29.04.03 06:51
Fricatel?

docela by mě zajímaly názory kolegyň, já si dokážu představit jen natlakovanou slepici a nebo produkty z výrobny páně Frikatela z filmu Křidýlko nebo stehýnko

G
10 příspěvků 30.04.03 19:18
Ha, ha,

zuziku, to bylo asi z umělé hmoty, to co jsi viděla v katalogu, ne? Nebo si dělali 1. dubna legraci z…, no řekněme z důvěřivějších spoluobčanů (a že jich je). Ty a kolegyně asi nejste vědecké pracovnice, že?

G
10 příspěvků 30.04.03 19:18
Ha, ha,

zuziku, to bylo asi z umělé hmoty, to co jsi viděla v katalogu, ne? Nebo si dělali 1. dubna legraci z…, no řekněme z důvěřivějších spoluobčanů (a že jich je). Ty a kolegyně asi nejste vědecké pracovnice, že?

Labužník Zuzik
286 příspěvků 06.05.03 11:46
nebylo to na 1. dubna

opravdu jsem o tomto výrobku slyšela již dávno před tím,jenže stejně jako vy jsem tomu nevěřila. Prodejna MAKRO ma i oddělení specializované na profesionální gastronomii a již to nanabízela v katalogu několikrát. Ale jsem ráda že i vám se to zdá neuvěřitelné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz