vepřový pupek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

porah
32 příspěvků 29.09.09 20:11
vepřový pupek

prosím, čím nahradím v receptu vepřový pupek ? recept je na farmářskou paštiku - můžu použít plecko ?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 29.09.09 21:24
Vepřový pupek

je myslím nevyuzený špek. Asi bych dala vepřový bůček.

gmp
1603 příspěvků 30.09.09 14:07
Vepřový pupek

Jenúfka má pravdu (ostatně jako vždy , neznám celý recepis jak je psán, ale to plecko asi nebude to pravé ořechové, když potřebuješ tučného do paštiky. Obávám se že plecko ti to neudrží při sobě. Miloš. - Zkus napsat co to za recepis, tahle je těžko s radou. Miloš

jaga13
399 příspěvků 30.09.09 19:41
vepřový pupek zvaný podbřušec

…se tomu říkalo a snad ještě říká na Moravském Slovácku.Uzený byl maličko mazlavější než uzený bok,snad proto,že se před naložením lehce ovařil.Také bych nahradila vařeným bokem,bylo to hodně tučné.Držím palec ať se povede

porah
32 příspěvků 02.10.09 07:48
...

Farmářskou paštiku jsem přidala do receptů. Už jsem ji několikrát dělala, jenže naposled tak před pěti lety a zapomněla jsem, čím jsem pupek nahradila - ale jak se znám, bůček to nebyl. to by se mně zdálo moc tučné. Ale je možné, že jsem dala půl bůček a půl plecko - chtěla bych ji dělat příští týden, tak pak vám dám vědět co jsem použila a jak to dopadlo. …a co to je ten vepřový pupek ? nedovedu si představit, že přijdu do řeznictví a řeknu, že chci vepřový pupek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz