Vazelína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Zuzik
286 příspěvků 25.01.06 16:59
vazelína

S vazelínou mám taky dobrou zkušenost - když u nás maloval byt naš dvorní pan malíř, tak přišla řeč i na to, čím ošetřuje ruce, zničené mácháním v různých barvách - poradil petrolejovou mast (vazelínu) - velký kelímek je za 60,– Kč v lékárně a je to super na ruce i nohy. A ten jelení lůj taky dobře funguje.
A musím potvrdit i to s tím ušním mazem. Mně to poradila před 25 lety jedna známá z Ruska, co u nás byla na návštěvě a já zrovna měla prasklý, krvavý koutek a bolelo to jako hrom - když mi to řekla, tak jsem dělala, že nerozumím (bylo mi to takové žinantní) ale večer mně bolest přesvědčila, že zkusit se má všechno. Do rána bylo po bolesti a druhý den byla prasklina zacelená a rychle se to zahojilo. Takže ač nezvyklé, funguje to.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Ecinazuz02
17 příspěvků 15.08.09 18:10
jo,jo -vazelína

i u nás se vazelína používá již pár řádek let. Je to prostě naprosto univerzální výrobek - od popraskaných rtů, suchých loktů, kolen, rukou, nohou- paty, tváře v zimě, dětské prdýlky, ochraný krém, či dokonce funguje i na vrzavé panty…prostě už nesmí chybět.
Skvělé balení 100% nealergenní vazelíny najdete zde

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz