Vafle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pockmat
35 příspěvků 01.02.04 12:13
Vafle

Zdravim,
cetl jsem ten clanek o Vaflich a uplne jsem slintal!
Potreboval bych poradit, kde v Brne mohu koupit tu panev (formu) na Vafle?
Predem diky!

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Zuzik
286 příspěvků 08.02.04 17:23
na vafle

se dostane koupit obdova sendvičovače, jen to má jiný vnitřek a jmenuje se to vaflovač - buď jsou kulaté a dělají se v tom srdíčkové vafličky nebo hranat´na dvě větší obdélníkové vafle. A mám dojem, že firma BRAVO dělá kombinovaný přístroj s vyměnitelným vnitřkem jak pro sendviče, tak pro vafle a mám pocit, že třetí je kontaktní gril. A lze to sehnat celkem běžně.
běžně.
Tak přeju hodně úspěchu s vaflemi.

lvice
148 příspěvků 18.02.04 12:13
...

Dobrý den.
Kombinovaný strojek od Brava mám asi 2 roky, vevnitř jsou velmi jednoduše vyměnitelné formy, takže to funguje jako toustr, kontaktní gril a vaflovač. Jsem s ním velmi spokojená, jen se mi začal velmi brzy loupat povrch forem, snad teflon. Počkal jen co doběhne záruka a začal potvůrka. Třeba to je jen vada toho jediného kousku protože jinak doporučuji. Koupit se takovéto a podobné strojky dají v elektroprodejnách kde mají sortiment jako např. varné konvice a pod. V některých prodejnách jsou natolik ochotní že požadovanou značku a typ výrobku objednají. A to jistě i v Brně. Zdravím a dobrou chuť.

1irena
591 příspěvků 19.02.04 06:53
Pockmat

v Tescu maji mometalne Bravo 3 v 1 za cca 960 Kc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz