Tortila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

salamandra
21 příspěvků 08.05.04 06:51
Tortila

Zkoušela jsem nedávno poslat dotaz s pšeničnou plackou..neúspěšně.
Proto jsem tedy chtěla najít recept na tortily..neúspěšně.
Poradí někdo?Děkuji:-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Bradicka
163 příspěvků 08.05.04 10:59
Milá Salamandro,

zadej si tady na Labužníku do vyhledávání Tortillas a vyjedou Ti aspoň dva recepty - autoři Sára a Pepino. A úplně vyčerpávající informace i s recepty najdeš v sekci Články, v pojednáních „Mexická kuchyně - část pátá - kukuřičné tortilly“ a „Mexická kuchyně - část šestá - skládání a úprava tortil“ od Pampelišky. Až tohle bude číst Penda (nebo i jiní), tak ty odkazy možná zaktivují přímo v téhle odpovědi, já to eště neumím! Ale naučím se to!
Tak přeju hodně úspěchů s tortillas, Salamandro! Určitě tady těch receptů najdeš víc!

penda
4752 příspěvků 08.05.04 12:00
salamandřičko....

už to čtu, a tak posílám přímo odkazy…za chvíli sednu k PC a napíši další nějaké receptíčky na tortilly, také tu něco mám…jen se nehněvej, že Ti občas někdo neodpoví..to se v tom množství stane..krásný víkend!…:-))

tortillas
kukuřičné tortilly
skládání a úprava tortill

salamandra
21 příspěvků 08.05.04 16:37
Pendo,

už jsem se koukala na Tvoji pšeničnou placku, díky za ni.
Tortilly-nemusí být mnoho receptů, stačí jeden smysluplný a chutný!:-)

DolceVita
44 příspěvků 02.06.04 13:07
...

Tortilla - španělská bramborová omeleta.
Milá salamandro, pokud hledáš recepturu na španělskou bramborovou omeletu, dej mi vědět a já ti ho pošlu. Tortillu dělám dost často, protože ji celá má rodinka miluje. Je to báječné jídlo a ve Španělsku moc oblíbené. Měj se hezky - tady máš můj kontaktní e-mail sarka.skachova@cen­trum.cz.

Labužník Zuzik
286 příspěvků 02.06.04 13:55
DolceVita

dej, prosím, ten recept na Labužníka, určitě bude víc těch, kdo by ho chtěli znát a zahrnou Tě e-mailama.
 Díky

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz