Švédske stoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

palculienka
22 příspěvků 16.09.05 18:17
Švédske stoly

V januari moj priateľ oslavuje 30tku a ja by som chcela pripravit švédske stoly ......som dobra kucharka, ale chcela by som nejaku inšpiraciu od tych co maju s takymto niecim skusenosti. Chcela by som spravit syrovu misu, salatovu misu, masovu misu len neviem ake druhy masa a recepty pouzit aby to chutilo studene. Poradi mi niekto nejake napady??

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Milan02
18 příspěvků 18.09.05 21:50
...

Ahoj, nějak se mi to nepovedlo. Tak tedy mám dvě adresy: http://www.gastrodeli.cz/, www.e-party.cz. Jinak stačí zadat do vyhledavače cateringové služby a najít odkaz na pohoštění. Přeji příjemnou oslavu. Milan

Lindaa
114 příspěvků 19.09.05 12:06
...

Nezapomen na knekbrody (nebo jak se to píse) radeji ve více druzích, nekolik druhu dzemu/marmelád, mísu uzenin - nakrájenou sunku, debrecínku apod. Teplá pastika je taky dobrá (bud domácí a nebo ohrej v mikrovlnce kupovanou - na 1/2 výkon asi 30 sekund/50g pastiky a obloz ji osmazenou slaninou a osmazenými zampióny), na sýrovou mísu je dobrý hermelín (ve více druzích), krájený tvrdý sýr, muzes udelat cesnekový sýr a k tomu slané susenky a nazapomen k sýrové míse nakrájet paprikové lusky, hrozny a popr. i redkvicky (i kdyz ty v lednu tezko sezenes). Na masovou mísu muzes pouzít ruzne korenené studené pecene, je dobrý i plnený bucek, studený rosbíf. Nezapomen na ruzne upravená vejce a pokud muzes tak více druhu caje, kávy a dzusu, popr. milkshake.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz